Follow along with the video below to see how to install our site as a web app on your home screen.
Huomio: This feature may not be available in some browsers.
Eipä voisi paremmin tuntoja kuvailla.jotku ovat sanoneet ja itsekin jo uskoen sen todennut, että olen syntynyt prätkä perseessä.
pennusta asti nimenomaan kaksipyöräiset ja ajoviima, kanttailut, pärinä, huikeus, haikeus, sirinä, hajut, mörinämurinat, tutkanpelko, hirvivaara, vesisade, aurinkoiset aamuyöt, kukkivat kulleropellot, rentunruusut, horsmat siis, kimalaiset, vespula vulgarikset, hybomitra bimaculatat ym. ja tarvikkeet, joukkohenki-ilmiöt, rentous, yksyhteenkuuluvaisuus ja -näkyväisyys, monet seikat.
valot yössä, jäätävä viima, polttava helle, mukawan leppeä pilvipouta, ruotsin raja, saksan raja, italian raja, englannin ranta, norjan vuoristot..
Aina on eri koneet ollu verissä, ensin suuri haave oli mopo, sitten kevari jne. Riippuvuus oli valmis. Kolmannen lapsen jälkeen piti sivuvaunu+mp myydä pois. Kun viides täytti 5 v. ja rahatilanne taas salli (yllättäen!), eihän siinä ollu muuta vaihtoehtoa, kuin valita sopiva.Mikä sai sinut aikoinaan tekemään päätöksesi alkaa motoristiksi?