Ei saa atrella kun ei ole vaihdetunnistinta. GIPro DS ois tohon...ostoslistalla ois GIpro with atre
Follow along with the video below to see how to install our site as a web app on your home screen.
Huomio: This feature may not be available in some browsers.
Ei saa atrella kun ei ole vaihdetunnistinta. GIPro DS ois tohon...ostoslistalla ois GIpro with atre
okei, mutta olisin halunnut atre-toiminnon myös :\Ei saa atrella kun ei ole vaihdetunnistinta. GIPro DS ois tohon...ostoslistalla ois GIpro with atre
Hyvä, kun jälleen tyhmää viisastetaanMiksi? Vinkki: Kawassa ei ole osakaasurajoittimia, jotka ATRE poistaisi.
Ebay?Näyttäis siltä, että pitäis kaasu- ja kytkinvaijeri vaihtaa. Onkos porukka saanu sopivia motonetin tai storm-motorin kautta. Vai pitääkö alkaa maahantuonnista tai purkamolta pyyteleen?![]()
Pyöränlaakerithan ne.. Takaa ainakin päreinä, edestä edes jaksanut enää katsoa. Vaihtoon vaan kaik' tyyni!Mikäköhän omaan '06 Ninjaan iski..
Jos et omista pulttipyssyä, niin ota suojakoppa pois, käy jossain sopivassa lafkassa aukasemassa mutteri, ja takas kiinni. Niin sitte se lähtee ilman ähkimistä auki ku vaihat niit ketjuja ja rattaita.Edellinen omistaja ei oikein oo pidänny huolta pyörästä.
13.000km takana ja ketju on lopussa ja oon jo tilannu uutta pakettia, toki vakiorattaat. Toivotaan ettei se eturatas on niin kireällä kiinni..
Mutu: Ei taida kimppatilaus auttaa. Mut voithan sä kysyy. Ne vastaa kyl todella nopeesti, kunhan vaan käyttää sitä ebay-messaging systeemiä.tuolta moto-777 mistä löytyy halvat kuplat olen miettiny jos hankis katteet myös, niin sais laittaa joku erikoismalaus pyörään. Olis ihan kiivaa leikkii, eikä tarttis orkkis katteita lähteä maalaamaan.
katteiden mukaan saa kuplan kaupan päälle..!
Onks joku mukana kimppatilauksessa? Yli puolet hinnastahan koostuu toimituskulusta..
Verrokiks normi -05; halkaisija 37mm,Vihdoin sain aikaiseksi nippuside-pikakaasupatentin. Muuta ei tarvinnut kuin 7,6mm levyisiä nippusiteitä (pistin 2kpl päällekkäin), liimaa, hiomapaperia, ruuvimeisseli ja sakset. Aika pikane operaatio, 30min, mutta saas nähdä onko siitä mitään huomattavaa hyötyä. Vielä ei kehtaa lähteä kokeilemaan muutaman asennuskaljan takia. Nappasin operaatiosta pari kuvaa, jotka laitan nettiin jos jotain sattuu kiinnostamaan.
Veikkaisin että 2 kpl nippusiteitä tuottaa suunnilleen saman tai vähän pienemmän halkasijan kuin dominossa on. En jaksa enää irrottaa ja mitata.Verrokiks normi -05; halkaisija 37mm,
domino-pika; 44mm.
Paljos noista nippareista tuli?