Follow along with the video below to see how to install our site as a web app on your home screen.
Huomio: This feature may not be available in some browsers.
Minä ratkaisin saman asian näin, Ermax undertail.minkäslaisia kilpitelineitä olette omiinne värkkäilleet tai ostaneet? Kun pojjaat kylillä alko kutsumaan pyörääni vallan pappamopoksi kun on tollanen kauhee takalokari viel paikalla niin pitäiskö sitten ottaa sanoista vaari ja tehdä asialle jotain vai antaa voiman puhua puolesta.![]()
![]()
Oot vaan köyhä niinku me muutki 12 kuskitolen valtavan tyytyväinen zx12r kawiooni, tusinaani.
sitäkin ja en vain tiedä paremmasta,, köyhyys olkoon ilomme ja puute elomme, hehiö.Oot vaan köyhä niinku me muutki 12 kuskitolen valtavan tyytyväinen zx12r kawiooni, tusinaani.![]()
Itellä ois tarvetta kans justiinsa samalle osalle. Oli etujarrun nestesäiliöstä tiiviste jotenki huonosti ja samalla vuotanu jarrunestettä oikean puolen muovin päälle. Maalit oli melko rumasti lähteny. Ois pitäny huomata aijemmin. Ite kyselin yheltä romuttamolta noita ja sieltä mahdollisesti saattas löytyäkki. Tai jossei nii sitte tilata tuolta Ebaysta.Onkos kellään ylimääräisenä oikean puoleista sisäpaneelia (B-malli) tai onko tiedossa romuttamo josta löytyisi?
![]()
Osan virallinen nimi on "Lower inner cover(s)", eli osa joka on ohjaustangon alapuolella.
millaisessa tilanteessa meni? Hajosko siinä muuta kuin se venttiili?onko kellään muulla menny pakoventtiiliä poikki ? semmonen tapahtu viime syksynä ja ajettu oli noin 42tkm.kuullu et noit menny jo jopa 20-30 tkm välissä poikki![]()
![]()
En oo viel ajanu metriäkään joten jotenTaas alkaa tulla se hetki alkukesästä, että kahvan kääntäminen ei enää tuo sitä eufoorista tunnetta, niinkuin se tuolla vapun tienoilla teki..