nonnih,nyt on tonnisen usd keula tilattu.perhana ku romukauppias kauppasi koko pakettia eikä antanu kolmioita erikseen ni pitää tyytyä z1000 pumppuihin.oisin laittanu mieluummin 636 tai kikserin pumput mutta kai noillaki toimeen tulee,ja saa kai niihin jäykempiä sisuskaluja jos tarve vaatii.vielä pitäs vanne metsästellä jostain..
Ihan mielenkiinnosta mistä tilasit ja mitä kustansi?
Joo, kyllähän se niinkin on, että aina sitä rahaa palaa "tuunaamiseen", näin omallakin kohdalla.
Itse myin zetan pois juuri paskan alustan takia, tai siis lähinnä etupumppujen. Toki sen olisi rahalla saanut hyväksi, mutta en nähnyt sitä enää järkeväksi.
Takaiskarin vaihto onkin yksinkertainen ja halpa operaatio. Ebaysta vaan '03-'04 636:n takaiskari tilaukseen, eikä paikoilleenlaittokaan ei oo paha rästi.
Saas nähä miten ton SV:n alustan laita on. Jos se tyydyttäis jo omia menohaluja. Twinin luonne ja ÄÄNI ainakin nostattaa hymyn korviin asti.