Follow along with the video below to see how to install our site as a web app on your home screen.
Huomio: This feature may not be available in some browsers.
Ei tuu pihalle, jos hana on kunnossa. Tökkäät letkun takasin, mikäli vuotaa.Tyhmä kysymys, jos bensahana on ON asennossa ja irrotan hanalta letkut niin ei pitäis tulla bensat pihalle ? Helpottais tulpan vaihtoa kun sen sais kokonaan pois edestä.. Pitikin sen tankki täyttää![]()
Uusi tiiviste sarja maksaa 25e, bensan tulo kyllä loppui kun käänsin hanan kiinni. Kun purin talvella hanan niin olisin kyllä selvinnyt pelkästään uusilla o-renkaillaEi tuu pihalle, jos hana on kunnossa. Tökkäät letkun takasin, mikäli vuotaa.Tyhmä kysymys, jos bensahana on ON asennossa ja irrotan hanalta letkut niin ei pitäis tulla bensat pihalle ? Helpottais tulpan vaihtoa kun sen sais kokonaan pois edestä.. Pitikin sen tankki täyttää![]()
Hyvä että ilmaaminen auttoi ja jarrutusteho tuli takaisinTuli nyt sitten vaan ilmattua ja alkohan tuo stoppaamaan. Kuha noi kelit tosta kurjenee nii vois laitella ne litkut sitten uusiin. Nyt ei malta kun pitää![]()
Tuolla ois GSX purussa kysyppä mitä ne kehtais pleksistä pyytää.Offtopic: Ei kellään sattuis olemaan Pleksiä ylimäärästä myynnissä, oma kun on halki ja uusi mra maksaa pikkasen liikaa stormilla tän hetkisellä lompakolla![]()
olis yks ylimääräinen. oliskohan toi ihan vakiopleksi.Offtopic: Ei kellään sattuis olemaan ylimäärästä pleksiä myynnissä, oma kun on halki ja uusi mra maksaa pikkasen liikaa stormilla tän hetkisellä lompakolla![]()
On pyörässäkin niitä käytönjälkiä , paljonko pyydät?olis yks ylimääräinen. oliskohan toi ihan vakiopleksi.Offtopic: Ei kellään sattuis olemaan ylimäärästä pleksiä myynnissä, oma kun on halki ja uusi mra maksaa pikkasen liikaa stormilla tän hetkisellä lompakolla![]()
oli pyörässä kiinni silloin ku se meille tuli, mutta vaihtui sitten spoileriin.
väri on sininen, kunto hyvä. pientä käytön jälkeä tietenkin on ja vuosikerta ötökät saa kaupanpäälle![]()
Pleksi hommattu, kiitos salmon![]()
Vielä kun laittais strobon vilkkumaan tuon taakse sais varmasti tilaa kehä-1![]()
Kahva lämppärit tulee varmaan värkättyä juu. Millanen pitäs olla tuon vaihdenäytön että sen 100% varmasti sais toimiin?Eipä vielä ole, kiinnostaisi kyllä laittaa moinen. Käsittääkseni rakettitiedettä ei tarvitaViime kk tuli laitettua kahvalämppärit ja suosittelen! Ei tietenkään näillä helteillä tarvitse
mut mukavat kylmillä keleillä![]()
![]()
Oon tässä jo jonkun aikaa ihmetellyt että mihinkä ihmeeseen vaihdenäyttöä mopossa oikein tarvitaan?Onko joku laitellu vaihdenäyttöä ähvääsä?