Follow along with the video below to see how to install our site as a web app on your home screen.
Huomio: This feature may not be available in some browsers.
Hiphei kotona vihdoin ja viimein.Olisiko tänään jo aika burnauttaa Tebarilla nuo ylitalviset varastorinkulat alta pois,
että saa uutta ja pehmoista kesäksi alle?
Taitaa jo pikkuhiljaa suuressa osassa kotiloitakin olla jo kesägummit, ni ei oo noi tietkään enää niin karheita.
Gukkuu sanoi:Pääsikö Wanico koskaan paikan päälle? Harmitti lähteä "aikaisin", mutta kerkesimpäs pelin katsomaan.
Pitkiss sanoi:Hiphei kotona vihdoin ja viimein.
Olihan meitä jotain 12 örkkiä ja melko tapahtumarikas ilta teboililla, kun siihen lukeutui hauskanpitoa, ihmettelemistä, pari ambulanssia, potilas, virkavalta ja varkaus (jonka tekijä joutui tilille teoistaan)
Säästääkseni lukijat ylimääräisiltä sydämentykytyksiltä (), niin me vaan juotiin kahvia. Eli ei negatiivista julkisuutta meidän osalta tiedossa
![]()
.
. 

Mäkin pääsen pitkästä aikaa kaffille kun oon taas kotiutunu Suomeen. Toivottavasti ei sada, sillä gore-housut on edelleen postissa.Pitkiss sanoi:Vähän jo jännittää, että mitähän se huominen maantai-ilta tuo tullessaan. Ainakaan sadetta ei toistaiseksi ole tiedossa.
Pitkiss sanoi:Vähän jo jännittää, että mitähän se huominen maantai-ilta tuo tullessaan. Ainakaan sadetta ei toistaiseksi ole tiedossa.
Ne vielä tuolla on käymättä... 
Pitkiss sanoi:Tai ehkä sittenkin, jos tuo wanico tulee Tebarille burnaamaan kumit riks raks pinoon.


Knaku sanoi:Näkis vaan ja kuulis ujellusta !!! Taitaa biimeristä loppua veto ennen kuin kumi sauhuaa...

Gukkuu sanoi:Onko kukaan tulossa pakulla, jos pyörällä tulen paikalle ja tarvitsee kyytiä pois![]()
