Follow along with the video below to see how to install our site as a web app on your home screen.
Huomio: This feature may not be available in some browsers.
tate66 sanoi:Kyllähän noita kannattaa ajokauden aikanakin tarkistella kohtuullisen säännöllisesti, aina tulee kauden aloitusta ennen tarkistettua rengaspaineet tallilla.

Toisaalta niin näyttävät ne omatkin, ainakin edullisemmat. Mulla oli kotilossa ollut tuollainen kympin-parin digimittari, ja ostin pari vuotta myöhemmin toisen mittarin pyörää varten. Laitteiden välillä on 0,2-0,3 bar heittoa lukemassa. Miten kallis mittari pitää hommata, että lukemiin voi luottaa?3JJ sanoi:Kannattaa hommata oma mittari. Ne huoltoaseman mittarit voi näyttää mitä tahansa.
Roark sanoi:Toisaalta niin näyttävät ne omatkin, ainakin edullisemmat. Mulla oli kotilossa ollut tuollainen kympin-parin digimittari, ja ostin pari vuotta myöhemmin toisen mittarin pyörää varten. Laitteiden välillä on 0,2-0,3 bar heittoa lukemassa. Miten kallis mittari pitää hommata, että lukemiin voi luottaa?
ja takarenkaasta tulee mittaus. Ostin uuden mittarinkin eikä silti. Kyllä siitä etusesta ennen paineet on saatu mitattua!
shyhander sanoi:Mikäs mahtaa olla kun eturenkaasta ei saa millään mittaustulosta, venttiilistä ei kuulu pihahdusta eikä mittarissa näy tulosta! Painetta renkaassa kyllä onja takarenkaasta tulee mittaus. Ostin uuden mittarinkin eikä silti. Kyllä siitä etusesta ennen paineet on saatu mitattua!
![]()
AimoPamaus sanoi:Kieroutunut sielu... Eli keskitappi vääntynyt.
Oikaise tai hae venttiiliavain ja vaihda sielu. Maksaa pari euroo.
Roark sanoi:Toisaalta niin näyttävät ne omatkin, ainakin edullisemmat.