Follow along with the video below to see how to install our site as a web app on your home screen.
Huomio: This feature may not be available in some browsers.
WhiteRabbit sanoi:Oliko porukkaa eilen kessellä? Boltin kanssa tossa pariviikkoa takaperin läppäiltiin tän kauden tikkareista.. onko uutta tietoo.. makean nälkää olis.., ennen ku kaikki viikon duunivuorot vaihtuu iltaan
![]()
Tuun mut entuu mopolla ku tuun autolla.Knaku sanoi:Tuleekohan muita mopolla paikalle... Ei viitsis pukeutua poikkeavasti![]()
Bolt sanoi:Itse en kerenny tällä kertaa. Aletaan olla semmoisia motoristeja jotka kuljettaa mopoja pakuissa ja peräkärryissä.
Katumopoilusta jäänyt vaan kaverit ja tämä sosiaalinen puoli. Ajellaan me joskus tielläkin, mutta se tuntuu aika nihkeeltä. kun on tottunut vetää radalla ja metsässä omaa täysii. Ilman poliisin pelkoa.
Bolt sanoi:Joo. Jos mielikuvan vapaudentunteesta ja muun höpöhöpön unohtaa, niin moottoripyörä on sata kertaa autoa paskempi kulkineVesi sataa sisään eikä kamat mahdu kyytiin. Poliisi vaani joka kolossa. Siksi mulla on vaan kaksi rekisteröityä prätkää
![]()

Pitkiss sanoi:Hyvä idea talven varalle! Lisäisin vielä tuulettimen eteen tuomaan jäähdytystä sekä vauhdin tunnetta![]()
Vaikka ollaan sisätiloissa, niin kypärä päähän.Knaku sanoi:Ei kai siellä jumankauta suunnitella kypärättä ajoa !Vaikka ollaan sisätiloissa, niin kypärä päähän.
Bolt sanoi:Aletaan olla semmoisia motoristeja jotka kuljettaa mopoja pakuissa ja peräkärryissä.

J-PS sanoi:Onkos tänään paneelikeskustelua?
-jp-
