Käytät vanhentunutta selainta. Se ei välttämättä näytä tätä tai muita verkkosivustoja oikein. Sinun pitäisi päivittää tai käyttää vaihtoehtoista selainta.
Kadulla pysytty pystyssä, mutta maastossa kontattu senkin edestä. Tänään tosin oli ekat katulipat lähellä. Tuli todettua ettei pirelli oikeen pidä märällä/öljysellä asfaltilla.Selvisin onneks säikähdyksellä.
Liikkeelle lähtiessä oon kerran pyöräni onnistunut kaatamaan, mutta vauhissa en oo kaatanu(kopkop). Läheltä-piti-tilanteita on tosin käynyt yheksän kesän aikana useita...Viimesin Alastaron radalta: Hiekalle ajoin oikein kunnolla ja kunnon vauhdilla, mutta onneksi ex-Rex oli myös loistava crossipyörä!
Toisataiseki tullut KOP..KOP .. vältyttyä kyseiseltä kohtalolta, mutta ei ole olemassa, kuin jo kaatuneita ja tulevaisuudessa kaatuvia motoristeja (vanha Teiskolainen sananvirsi).