Follow along with the video below to see how to install our site as a web app on your home screen.
Huomio: This feature may not be available in some browsers.
Uskaltaa kun et mitään teollisuus-painepesuria käytä. Sinnehän se vesi sateellakin roiskuu.Millä keinoin kannattaisi käydä noiden hyönteisten kimppuun, joita jäähdyttäjään kerääntyy? Passaako sinne lotrata pesuaineita ja vettä miten haluaa?
Ehkäpä Storm motor osaisi auttaa?Tuo manuaali suosittelee jotain Motorex Clean and Polish tai jotain sinnepäin ainetta tuohon kiillotushommaan, tuota voi olla aika vaikea saada joten mikä vaha olis hyvä noihin osiin? Maalipinta on niin outo, etten kyllä osaa valita mitään järkevää vahaa?
Mulla on nyt alla Pirelli Dragon Supercorsa 190/55-17. Ohjauskulma muuttuu tolla renkaalla jyrkemmäksi, koska renkaan halkaisija kasvaa aika hyvin. Mutkaan taittuu Corsa3:sta (180/55-17) vielä hieman paremmin, mutta avauksisssa alkaa herkästi ravistamaan. Tuohon toki auttaa ohjausiskari. Hitaassa ajossa (lue parkkipaikalla ja muussa matelussa) ohjaus tuntuu tahmealta. Tiedä sitten johtuneeko toi myös ohjauskulman muuttumisesta vaiko pehmeästä etukumista mikä tuli alle samaan aikaan.Onkos kukaan heittäny taakse 190/55-17 profiilin rengasta? Kiinnostais kokemukset siitä.
Reginan ketjut ainakin mun -06 SD:ssä. Rattaista ei tietoa.Mitkä ketjut, rattaat ja renkaat näissä muuten on ensiasennuksena?
Itsellä on omassa tuo R mallin tankin suoja ja kyllä sen siihen saa ihan kohtalaisesti istumaan.Oletteko laittaneet tankkilätkää tähän, vai lähteekö siitä edes maalit ilman? Mistä sais jotain KTM-aiheista tankkitarraa?