Follow along with the video below to see how to install our site as a web app on your home screen.
Huomio: This feature may not be available in some browsers.
Ei kylläkään kauaa kun tuli eilen kasailtua hieman pidempään. Pitäis vielä huomenissa läpät synkata ja sitten varmaan maanantaina sen saapi omistaja käydä poies hakemassa.
Meni ilmeisesti aika lähelle.Ei kylläkään kauaa kun tuli eilen kasailtua hieman pidempään. Pitäis vielä huomenissa läpät synkata ja sitten varmaan maanantaina sen saapi omistaja käydä poies hakemassa.![]()
![]()
Kiitis jaska_73R1 tarran mitat, leveys 150mm ja korkeus 35mm.
Yamaha tarran mitat, leveys 200mm ja korkeus 46mm.
Mitat on suurimmat ulkomitat vaaka- ja pystysuunnassa.
jaska_73, miten olet tuon sivukatteen R1 tarran koon mitannut?R1 tarran mitat, leveys 150mm ja korkeus 35mm.
Yamaha tarran mitat, leveys 200mm ja korkeus 46mm.
Mitat on suurimmat ulkomitat vaaka- ja pystysuunnassa.
Juu katos mä mittasin vain sen R1 tekstin en noita vauhtiviivoja.Hei
Katsoppa tuota linkin kuvaa http://www.motorcyclenews.com/upload....ack.jpg
Ei kai tuon koko ole ainoastaan 3,5 cm x 15 cm (10 cm x 20 cm lähempänä)?
Kiitos kovasti avusta, mutta näyttää isommalta![]()
suomalaiset amatöörit vetävät näillä vanhemmilla avustimettomilla kilokyykyllä alle kymppejä täysin vakiona?
Kävin omasta mittaamassa:Hei
Katsoppa tuota linkin kuvaa http://www.motorcyclenews.com/upload....ack.jpg
Ei kai tuon koko ole ainoastaan 3,5 cm x 15 cm (10 cm x 20 cm lähempänä)?
Kiitos kovasti avusta, mutta näyttää isommalta![]()
Mitäs ko. paketti tuli maksamaan?Mullakin on pienimuotoinen alustan muutos menossa vanhaan rykköseen. Samalla päivittyy etujarrut ja josko sitten talvella laittais takajarrustaulankin vaihtoon.
Liikaa jos vaimolta kysytään, mutta sovitaan ettei kysytä eikä kerrota.Mitäs ko. paketti tuli maksamaan?Mullakin on pienimuotoinen alustan muutos menossa vanhaan rykköseen. Samalla päivittyy etujarrut ja josko sitten talvella laittais takajarrustaulankin vaihtoon.![]()
Juu sitähän tässä on haettu, kun ei muuhun uskallus riitä.tuohan noi öhlärit ainakin lisää katuuskottavuutta!![]()
juu, ja vaikka uskallus riittää, niin jotta niistä ois oikeasti hyötyä, niin ne pitäis osata myös säätää kunnollaJuu sitähän tässä on haettu, kun ei muuhun uskallus riitä.tuohan noi öhlärit ainakin lisää katuuskottavuutta!
Voishan noi rahansa kuppilaanki kantaa, mutta siitä kun ei ole iloa kuin yhdelle illalle kerrallaan, niin sijoitetaan toisin.![]()