- Liittynyt
- 1.2.2012
Miltäs Pilot Power 3:set vaikuttaa nyt ajokauden lopulla, miten on kulunut ja onko pitoa ja ominaisuuksia riittänyt?
Follow along with the video below to see how to install our site as a web app on your home screen.
Huomio: This feature may not be available in some browsers.
Weeble sanoi:Takanen on alkanut kulumaan mielenkiintoisella tavalla, laitan jossain välissä kuvan kun muistan.
exhaust sanoi:Tuhat kilometriä ajettu Power kolmosilla. Vertailukohtana Rosso II.
Rosso tuntui todella kiikkerältä uutena, melkein jo toivoi että kuluis nyt äkkiä vähän flätiksi että olisi vakaampi ajaa.
Powerilla pyörä sen sijaan menee kuin juna raiteilla... onkos se nyt sitten hyvä ominaisuus mopolla... joo kyllä se on hyvä. Nätisti kuitenkin kääntyy sitten kun kääntää.

Powerilla pyörä sen sijaan menee kuin juna raiteilla... onkos se nyt sitten hyvä ominaisuus mopolla... joo kyllä se on hyvä. Nätisti kuitenkin kääntyy sitten kun kääntää.
Archimedes sanoi:Noin juuri niin kuin exhaust kirjoitti. Ihan samaa mieltä toimii kuin junan vessa. Alla oli FJR kesällä 07 mallia ja siihen laitatin melkein ajokauden alussa noi misukan PR3:set,

shyhander sanoi:Pitäkee nut ne Pilot Roadit poissa tästä keskustelusta![]()
![]()
