Follow along with the video below to see how to install our site as a web app on your home screen.
Huomio: This feature may not be available in some browsers.
Multa saattas löytyy hyllystä vähän käytetty TRE... Jos nyt jotain sattus kiinnostaan... Tarkistan vielä.
Löytyy Nikko G... Tää on vielä helppo liittää, kun on töpsöleillä... 40€ tahtoisMulta saattas löytyy hyllystä vähän käytetty TRE... Jos nyt jotain sattus kiinnostaan... Tarkistan vielä.
Sattuipa sopivasti![]()
![]()
Jos pidät isoista ja voimakkaista pyöristä niin mielestäni ehdottomasti kannattaaKannattaisko xx vaihtaa busaan2-päällä matkustelua sekä lentokentällä poikien kans varttimailia ja pidempiäkin vetoja tulee harrasteltua aina kun pääsee
Ainoa vaan, että taas nielee rahaa mutta nielis kyllä xx:n lisävirittelytkin... Do-dii bussikuskit vakuuttakaa nyt
ja jos joku luulee, että provoilen niin ei muuten oo näin.![]()
vm. 99-00 ovat rajoittamattomia.Jos pidät isoista ja voimakkaista pyöristä niin mielestäni ehdottomasti kannattaaKannattaisko xx vaihtaa busaan2-päällä matkustelua sekä lentokentällä poikien kans varttimailia ja pidempiäkin vetoja tulee harrasteltua aina kun pääsee
Ainoa vaan, että taas nielee rahaa mutta nielis kyllä xx:n lisävirittelytkin... Do-dii bussikuskit vakuuttakaa nyt
ja jos joku luulee, että provoilen niin ei muuten oo näin.![]()
![]()
Ja saahan busia jo ihan sopivasti....ja ekat mallit kulkevat aika mukavasti vakionakin oliskohan ollut -02 vai -03 malli mihin laitettiin nopeudenrajoitin.
Mittaristosta tiedät missä on rajoitin ja missä ei. Rajoitetussa on lukemaa vain 300km/h asti kun rajoittamaton näyttää 350(saatan muistaa vuoden väärin)![]()
Kannattaa käydä koittamassa miltä laite tuntuu lapasessa !
Perhana....muistelu meni sit kuitenkin vuodella pieleenvm. 99-00 ovat rajoittamattomia.
Täysin totta tai ainakin samaa mieltä. Itse ratkaisin ongelman teettämällä uudet penkit.Busa on ollu ainakin mun kroppani mielestä paras pyörä misä olla kyydissä. Toki oikein pitkällä matkalla siinäkin peffa puutuu.![]()
Mutta ei niin pahoin, että "menoa" ois haitannu![]()
Onnea ... loistava valintaDodiih nyt on taas yksi uusi Busanisti...siis minäKwaakku (zx-6r -04) vaihtui saman ikäiseen Bussiin
nyt n.1500km takana ja on se vain makea peli...jokaisen kilometrin jälkeen se tuntuu mukavammalta. ajoasentoa ei voi oikeen edes verrata edelliseen koska se on NIIN paljon parempi...tänään 850km ajettu kotia etelästä ja takamuksessa tuntuu hieman muttei muualla![]()
![]()
The mopopariviikkoa itsellä sininen 07 busa, ajettu 1800km, hyvä on.![]()
kannattaa ostaa kerralla riittävän iso. ettei tarvii joka vuosi vaihtaa pykälää isompaan. ekana syksynä alkaa jo tehon puute vaivaamaan,..Olisin halunnut ostaa sen ensimmäiseksi pyöräkseni
kaikkihan on suhteellistä, mikä riittä ja mikä eikannattaa ostaa kerralla riittävän iso. ettei tarvii joka vuosi vaihtaa pykälää isompaan. ekana syksynä alkaa jo tehon puute vaivaamaan,..Olisin halunnut ostaa sen ensimmäiseksi pyöräkseni
hyvin pärjää bussillakin vaikka ensipyöräksi ostin sen.
Nikko löys uuden pyöränLöytyy Nikko G... Tää on vielä helppo liittää, kun on töpsöleillä... 40€ tahtoisMulta saattas löytyy hyllystä vähän käytetty TRE... Jos nyt jotain sattus kiinnostaan... Tarkistan vielä.
Sattuipa sopivasti![]()
![]()
Ei muuten ole. Hiekkatie jäi tuosta litaniasta pois. Suomessa on edelleen hiekkatietä 90%.Busa on aivan loistava jokapaikan peli.
Oletko ajanut busalla hiekkatiellä?Ei muuten ole. Hiekkatie jäi tuosta litaniasta pois. Suomessa on edelleen hiekkatietä 90%.Busa on aivan loistava jokapaikan peli.
Riku