Follow along with the video below to see how to install our site as a web app on your home screen.
Huomio: This feature may not be available in some browsers.
No siis...juuri tuo osa....pisti tosiaan hiukan mietityttämään että mikä per....onko mulla tosiaan joku letku kateissa.Ei mullakaan ole siinä letkua, Jos siis tarkoitat kuvassa nuolella merkittyä osaa.
![]()
Se todennäköisesti on kuitenkin kondessivettä eikä sadevettä. Itselläkin yksi tulpanreikä oli ehtinyt kerätä täyteen ruostemönjää.Ottivat muuten 20 tkm huollossa jotkut kumitiivisteet pois koska oli ruostuneet edellisetkin tulpat jonkin verran. Saattaa kerätä aika herkästi vettä tuonne sadekeleillä.![]()
Tuli kans mieleen, että joko rälläköi yhden pytyn pois tai sit pulttaa yhden lisää..."Pyöräni tuntuu usein tehottomalta ja käy ilmeisesti vain kolmella pytyllä. Mikähän mahtaa olla vikana?
T: Epätietoinen Triumph-kuski"
Ei malttanut olla vinoilematta.
Kiitos ja anteeksi...
![]()
Tuli kans mieleen, että joko rälläköi yhden pytyn pois tai sit pulttaa yhden lisää...
![]()
En oikein lähtisi tuolle kondenssi vesi linjalle, kun keskimmäisessä reiässä ei ollut oikeastaan kosteutta ollenkaan ja tulppakin oli kauttaaltaan ihan kirkas, kun taas reunimmaisissa oli ruostetta kohtuullisesti.Se todennäköisesti on kuitenkin kondessivettä eikä sadevettä.