Follow along with the video below to see how to install our site as a web app on your home screen.
Huomio: This feature may not be available in some browsers.
Näinhän se meneeVoin kertoa, että naisiin tuo kysymys toimii vielä huonommin, harvoin pääsee edes keskusteluasteelle tuolla aloituksella.Ei se itseasiassa ole tökeröä, mutta se ei toimi (kanssa tullut testattua). Tuloksena on yleensä vastaus, että kiinnostaa ja annetaan ymmärtää että kovastikin on sydäntä lähellä, mutta hetken juttelun jälkeen joutuu toteamaan ettei kaveri tajua pyöristä mitään eikä välitäkään tietää...ja onhan se vähän tökeröä alkaa baarissa ensimmäisenä kyselemään kiinnostaako moottoripyörät. (sitäkin harrastettu)![]()
![]()
Joskus yhdessä yöklubissa jotenki aloin juttelee erään miehen kanssa. Jos se olis näyttäny motoristilta niin olis voinu olla jonkun luokituksen mukaan hoodee-miehiä. Sitte käytii siinä jotenki lyhyt mutta kaiken antoisa keskusteluEi se itseasiassa ole tökeröä, mutta se ei toimi (kanssa tullut testattua). Tuloksena on yleensä vastaus, että kiinnostaa ja annetaan ymmärtää että kovastikin on sydäntä lähellä, mutta hetken juttelun jälkeen joutuu toteamaan ettei kaveri tajua pyöristä mitään eikä välitäkään tietää...ja onhan se vähän tökeröä alkaa baarissa ensimmäisenä kyselemään kiinnostaako moottoripyörät. (sitäkin harrastettu)![]()
Mitähäh, onko tollaisia ollu joskus? Hauskalta kuulostaa...Onneksi sentään ajokausi on alkanut, nyt on taas mahdollista järjestää sinkku-ajeluita kaltaistaan seuraa etsiville.
Oli oli, viime kesänä ainakin yhdet ajot.Mitähäh, onko tollaisia ollu joskus? Hauskalta kuulostaa...Onneksi sentään ajokausi on alkanut, nyt on taas mahdollista järjestää sinkku-ajeluita kaltaistaan seuraa etsiville.![]()
Ja sekin on hyvä pointti, että jos ei omista omaa mp:tä, niin
on kohtuullisen paljon helpompaa bongata vapaa penkkipaikka
täältä, kuin tulla pyörimään vaikka julkisilla esim. kaffepaikalle![]()
BuhahahaaMä: "mikä pyörä sul on?"
Se: "yks kuussatanen"
Mä: "mikä kuussatanen?"
Se: " R1 "
![]()
Ensin selasin kommentoijia, sitten hokasin että myös naisia paikalla. Siis kannatan![]()