Follow along with the video below to see how to install our site as a web app on your home screen.
Huomio: This feature may not be available in some browsers.
Samalta pumpulta myös,turn the page. Pasi Kaunisto-nelostie,Lakeuden kutsu-Taipale tai Tulkki,Viikate-Suojelusenkeli,Timo Rautiainen-Lumessakahlaajat,Iglesias tai Taipale-Natalie,Neljä Ruusua-Sun täytyy mennä,J.Karjalainen-mä meen,G&roses-Knockin on heavens door,Uriah Heep-Look at yourself,Dj alligator-Shut the fuck up and dance.Metallican Fuel ehdoton ykkönen, mutta myös My Sharona Leningrad Cowboysin versiona toimii kerrassaan hyvin.
Vittu sä oot ihmehippiReippaaseen matkaajoon:
Robert Miles - Children
Mutta vetomiehen piisi on ilman muuta riittävän agressiivinen:
Scooter - Fire
Molemmat noi biisit on helvatin hyviä,ei ne mitään hippimusaa ole,ennemminkin kallistuisin palvelutalo/rollaattori gategoriaan.Vittu sä oot ihmehippiReippaaseen matkaajoon:
Robert Miles - Children
Mutta vetomiehen piisi on ilman muuta riittävän agressiivinen:
Scooter - Fire![]()
ACDC - Highway to hell sopii tilanteeseen, kuin tilanteeseen.
Cypress Hill - Insane in the brain
Billy Idolista en tiedä mitään, mutta Scooter on tehnyt hyvän kappaleen Rebel YellVittu sä oot ihmehippiReippaaseen matkaajoon:
Robert Miles - Children
Mutta vetomiehen piisi on ilman muuta riittävän agressiivinen:
Scooter - Fire![]()
ACDC - Highway to hell sopii tilanteeseen, kuin tilanteeseen.
Cypress Hill - Insane in the brain
Varsinkin töihin ajaessaACDC - Highway to hell sopii tilanteeseen, kuin tilanteeseen.
Mika Sundqvist[/QUOTE]Kukas se lauloi aikanaan: Moottoripyörä on moottoripyörä skootteri on lälläripyörä"![]()
Ei hel**tti, eihän pyörällä ajettaessa musiikkia kuunnella, mutta jos tuo ralli korviini ajaessa tulisi, ajaisin välittömästi seuraavan vastaantulevan rekan keulaan, ja jos siitäkin selviäisin, niin vetäisin ranteet auki, Sundqvist ei ole koskaan tehnyt musiikkia, pelkästään pa*kaa.[/QUOTE]Mika SundqvistKukas se lauloi aikanaan: Moottoripyörä on moottoripyörä skootteri on lälläripyörä"![]()