Jahka kone on hieman sisäänajon ja normi- ajonjälkeen asettunut, saattaa 200hv raja rikkoontua. Sweet.S1000RR dynossa Sveitsissä.
Max hp 193
Follow along with the video below to see how to install our site as a web app on your home screen.
Huomio: This feature may not be available in some browsers.
Jahka kone on hieman sisäänajon ja normi- ajonjälkeen asettunut, saattaa 200hv raja rikkoontua. Sweet.S1000RR dynossa Sveitsissä.
Max hp 193
Ompahan peli. Pari vuotta sitten olisin syönyt ennemmin mittani paskaa kuin halunnut bemarin mp:tä. Niin ne ajat muuttuu.Jahka kone on hieman sisäänajon ja normi- ajonjälkeen asettunut, saattaa 200hv raja rikkoontua. Sweet.S1000RR dynossa Sveitsissä.
Max hp 193
Toivottavasti et ole lyönyt vetoa asiasta koskaanOmpahan peli. Pari vuotta sitten olisin syönyt ennemmin mittani paskaa kuin halunnut bemarin mp:tä. Niin ne ajat muuttuu.Jahka kone on hieman sisäänajon ja normi- ajonjälkeen asettunut, saattaa 200hv raja rikkoontua. Sweet.S1000RR dynossa Sveitsissä.
Max hp 193
Nämä testit alkaa jo tylsistyttään, aina sama juttu, and the winner is...
Ihmettelen, että noita mopoja myydään kadulle sillä perusteella, miten ne pärjäävät osaavissa käsissä RADALLA!Nämä testit alkaa jo tylsistyttään, aina sama juttu, and the winner is...
Pentele, jokos testi oli tossa Touring&travel-lehdessä? Miten kävi?Lukeeko bimmeristit pelkkää "Touring&travel Magazinea", kun ei kukaan ole hehkuttanut FastBiken testivoittoa? Edellisessä taisivat olla radalla, nyt tiellä. Ihan hyvin bemari pärjäsi, tosin siinä on edelleen kiinalaiset vanteet ja ruma etuvalo, jos kukaan ei ole tullut maininneeksi.
Eihän niitä osta muut kuin osaavat kuskit ja ovat kuin kotonaan sekä kaduilla että radoilla.Ihmettelen, että noita mopoja myydään kadulle sillä perusteella, miten ne pärjäävät osaavissa käsissä RADALLA!Nämä testit alkaa jo tylsistyttään, aina sama juttu, and the winner is...![]()
Älähä nyt. Aika moni perus-Bemaristi on kääntänyt takkinsa nopeammin kuin Väyrynen. Ennen vain vääntö oli se mikä merkitsi jotain. Nyt hurmiossa ulvotaan huipputehon nimeen!Ompahan peli. Pari vuotta sitten olisin syönyt ennemmin mittani paskaa kuin halunnut bemarin mp:tä. Niin ne ajat muuttuu.Jahka kone on hieman sisäänajon ja normi- ajonjälkeen asettunut, saattaa 200hv raja rikkoontua. Sweet.S1000RR dynossa Sveitsissä.
Max hp 193
Ja aika moni perus-Jaappanisti on kääntänyt takkinsa myös,ennen oli vaan huipputeho mikä merkitsi jotain, nyt pitäis olla vääntöä, komeempaa etulamppua ja koreita vanteita.Älähä nyt. Aika moni perus-Bemaristi on kääntänyt takkinsa nopeammin kuin Väyrynen. Ennen vain vääntö oli se mikä merkitsi jotain. Nyt hurmiossa ulvotaan huipputehon nimeen!
Onneksi en. Autoina noi on ihan ok, mutta mopoina eivät ole aiheuttaneet aiemmin mitään viisarin värinää.Toivottavasti et ole lyönyt vetoa asiasta koskaanOmpahan peli. Pari vuotta sitten olisin syönyt ennemmin mittani paskaa kuin halunnut bemarin mp:tä. Niin ne ajat muuttuu.Jahka kone on hieman sisäänajon ja normi- ajonjälkeen asettunut, saattaa 200hv raja rikkoontua. Sweet.S1000RR dynossa Sveitsissä.
Max hp 193![]()
Tulee ikävä kesädieetti muuten.
Ja kaikki moottoripyöräilystä nauttivat ei uskovaiset saivat uuden mopon listoille... Ja ilmeisen hyvän (jopa parhaan?) sellaisen.Ja aika moni perus-Jaappanisti on kääntänyt takkinsa myös,ennen oli vaan huipputeho mikä merkitsi jotain, nyt pitäis olla vääntöä, komeempaa etulamppua ja koreita vanteita.Älähä nyt. Aika moni perus-Bemaristi on kääntänyt takkinsa nopeammin kuin Väyrynen. Ennen vain vääntö oli se mikä merkitsi jotain. Nyt hurmiossa ulvotaan huipputehon nimeen!![]()
Oon vissiin aika heikko uskossa kun uskon vähän erilaisiihin merkkeihin..jopa HondaanNo sehän on bmw-uskovaiselle ihan sopiva opus kouraan...![]()
![]()
Yhtään väheksymättä bemua muistaakseni viime vuonna Aprilia oli about 4 sekunttia kärkeä jäljessä stockissa Biaggin sukulaispojan ajamana ja kun Badovini tuli puikkoihin Imolassa niin heti irtosi voitto. On ihan puikkomies pelillä kuin pelillä...Aika hyvin näyttää alkaneen tuo Superstock:
Badovinin toinen voitto kahdesta