• Tervetuloa uudistetulle moottoripyora.org -foorumille! Onko ongelmia? Palautetta? kerätään tähän ketjuun kootusti asiat. Mikäli et pääse ketjuun kirjoittamaan, voit myös olla sähköpostilla yhteydessä. Teknisen tuen sähköposti löytyy yhteystiedot -sivulta. Mikäli et pääse kirjautumaan, yritä ensin salasanan palautusta.

PK-Lauantai 1.10.2011

  • Keskustelun aloittaja Keskustelun aloittaja GuessWho
  • Aloituspäivä Aloituspäivä
Klo 16 pitäis olla matkaamassa kohti häitä (ei omia), mut olishan tossa muutama tunti aikaa roikkua mukana.
 
Olen tulossa, siis sinne Shellille (ei Shellillä). Tarkkaa tämän suomen kielen kanssa.
 
No. Jos vaan edellisen illan riennot malttaa ajoissa lopetella, niin sitähän saattais olla jopa ajoterässä tuossa vaiheessa. Pataraudanvahva ehkä.
 
Kun tuossa oli nuo letkankeräilyt ja muut kevennykset, niin voisinpa tulla pyörähtämään (ei kirjaimellisesti), muussa vauhdissa kun jo pysynyt.

Taisinpa sitä paitsi harjoitella herran kanssa letkaa Itäväylällä puolisen tuntia sitten.
 
Niin, tuliks tästä mitään?
sad_orig.gif
 
Niin, tuliks tästä mitään?
sad_orig.gif
Juu tuli. Oli tossa pikkusen aikaisemmin. Varmistan oman mukana oloni. Peemeri mukana ja kaikki muutkin häpättimet. Nähdään aamupäivällä.
062802jumpie_prv.gif
Joo, sorry. Kyttäsin vaan aloitusviestiä... Oliks tietoa lenkin pituudesta/kestosta/suunnasta..? Mun tarttis ehkä olla stadissa 14 aikoihin.
sad_orig.gif
Sen verran et tohon aikaan et tatiin takas kerkee, jos meinaat koko matkan olla mukana, mutta, ainahan sitä voi vetää lyhennetyn.
nixweiss.gif
 
Taitaa olla virkavalta varautunut tähän ajeluun? Porvooseen päin ajeli just 5 tunnuksellista- ja ainakin 3 siviilipyörää + kotiloita mukavasti
smile_org.gif
 
Back
Ylös