Follow along with the video below to see how to install our site as a web app on your home screen.
Huomio: This feature may not be available in some browsers.
+1Ei oo kova kova jätkä,kovat jätkät ei aja tollai yleisillä teillä missä liikuu lapsia ja muita viattomia!
Mitäs jos tuosta Fürstenhoffin GR-tiimistä joku tulisi ajamaan kilpaa radalle tätä Speedhuntteria vastaan? Vaikka samanlaisilla pyörillä.. KTM superduke olis varmaan sopiva, koska tuolla Sami "speedhump" Feppalalla on siitä ihan kansainvälistä kilpailukokemusta.Uskaltaisi tulla mukaan Cannonball bike run skabaan niin näkisi kumpi voittaa .Voittamattomat Suomen Team:Speedhunter vai Ruotsin kyösti.Lupauksia on tullut mutta paikalle ei ole päässyt. www.speedhunter.fi![]()
Ilmeisesti moni haluaa istua auton sisällä tuollaisessa tilanteessa. Esimerkiksi 5-pätkässä poliisipaku yrittää tahallaan ajaa herran päälle hänen tullessa vastaan (heittävät yht'äkkiä auton vastaantulijan kaistalle kohtaamistilanteessa). Kyseinen herra itse taas yrittää pääsääntöisesti väistellä autoja.Ja juu, vaikka mopolla ajetaankin niin silläkin voidaan teloa muutakin kuin itsensä. 200km/h 250+kg mopo+kuski-yhdistelmällä auton kylkeen niin en haluaisi istua auton sisällä.
Komppaan tätä. Varmasti ihan taitava kaveri, ei siinä mitään, muttei silti millään muotoa ihailtavaa toimintaa, koska ei harrasta sitä pelkästään suljetulla radalla/alueella.Saattaisi ollakin, mutta asutuksen seassa tehdyt idioottimaisuudet tekevät tyypistä silmissäni luuserin...![]()
sanoi:Silti, jos voisin valita, ajaisin mieluummin prätkällä 20 minuutissa Hgistä Lahteen ku tanssisin balettia lentokentällä.
Taitaa olla naapurissa sellainen laki, että tuomita ei voi, jos ei jää tienpäällä kiinni.Eikö teissä herätä mitään ajatuksia,että kuinka on mahdollista
hurjastella noin monia vuosia jäämättä kiinni??
Varsinkin kun henkilöllisyys on julkinen salaisuus,jonka myös
naapurimaan poliisit hyvin tietävät.
Miettikääpä ihan maalaisjärjellä asiaa.
+1 Ei oo kova,tyhmä kylläkin+1Ei oo kova kova jätkä,kovat jätkät ei aja tollai yleisillä teillä missä liikuu lapsia ja muita viattomia!
Kovaksi tuskin tekee se, että uhoaa poliisin "nöyryyttämisellä" ja vaarantaa itsensä lisäksi myös muita tienkäyttäjiä.
Koko ghostrider-konsepti on minusta vaan jotenkin lapsellinen. Kovaa poika ajaa ja on melko varmasti joskus ajanut kilpaakin, mutta...
Menis töihin...![]()
Mutta ei mitään verrattuna Remo WilliamsSiellä se on MacGyverin ja Chuck Norriksen välimaastossa.