• Tervetuloa uudistetulle moottoripyora.org -foorumille! Onko ongelmia? Palautetta? kerätään tähän ketjuun kootusti asiat. Mikäli et pääse ketjuun kirjoittamaan, voit myös olla sähköpostilla yhteydessä. Teknisen tuen sähköposti löytyy yhteystiedot -sivulta. Mikäli et pääse kirjautumaan, yritä ensin salasanan palautusta.

Norja Geiranger - vuono -

  • Keskustelun aloittaja Keskustelun aloittaja poleface
  • Aloituspäivä Aloituspäivä
Norjan Geiranger vuono, jos sitä ei joku oo nähnyt. Ja liikenne on tosiaan sama ku suomessa, mutta nuo mutkat on niin tiukkoja. Aijaa... miks en ohittanu... No siks ku perkeleen hienot maisemat...kerranki. Suomessa oisin haastanu oikeuteen ja Saksassa oisin antanu parkkisakon bussikuskille!!!

http://www.youtube.com/watch?v=nuPoALJZGxM
 
Ei tuolla video pätkällä ole mitään tekemistä Geirangerin vuonon kans ?  
omg.gif
Tuohan on Trollstigen !
Mainostaminen taitaa olla tärkein asia videolla  
sad_orig.gif
 
Joo - sijainti kuten atomic haastoi, olekkohan ollut ite mukana ..? Ja tuo bussi ootti että meet eelle....ei tommoseen paikkaan jäädä tööväämään suotta
crazy.gif


Hinnaston voi laittaa samalla ja merkit kanssa?
 
Pakko sanoa... että säälittävä esitys :D.

Jos laitossa ollut yli kolme promillea, se saattaa
käydä lieventävästä seikasta :grin:.
 
Back
Ylös