• Tervetuloa uudistetulle moottoripyora.org -foorumille! Onko ongelmia? Palautetta? kerätään tähän ketjuun kootusti asiat. Mikäli et pääse ketjuun kirjoittamaan, voit myös olla sähköpostilla yhteydessä. Teknisen tuen sähköposti löytyy yhteystiedot -sivulta. Mikäli et pääse kirjautumaan, yritä ensin salasanan palautusta.

Motorg ry:n jäsenmaksut 2010

  • Keskustelun aloittaja Keskustelun aloittaja Hannula
  • Aloituspäivä Aloituspäivä
Jep! Esko Otava lähetti mulle kans postia...  
biggrin.gif
Sama jätkä lähetti mulle tänään kortin, kiitos.
 
Aikasta "taiteellinen" kuva uudessa kortissa. Hieno on.

Juu tiukassa oli paperi kortin takana..
tounge.gif


Ja eikun kevättä kohti
062802moto_prv.gif
062802moto_prv.gif
062802moto_prv.gif
 
Juu hieno on. Olipahan paperi tiukasti kiinni. Ensin luulin että taas on jotain mainospostia tullut ja meinasin heittää kuoren roskiin. Onneksi sormet tunnistivat kortin sisältä ja lähetys pelastui.
 
Oma ja vaimon jäsen- sekä liittymismaksu maksettu. Uusina jäseninä siis liityttiin joukkoon tummaan.
 
Kuin myös, uutena nyybbänä hypättiin mukaan, maksu maksettu. Jos tuota rinkulaa nyt tulisi kesällä kierrettyä, niin täähän oli kuin rahaa laittais pankkiin
tounge.gif
 
Mä maksoin viime vuoden puolella ja alkuviikosta taisi tulla kortti. Eli siitä sitten suhteuttamaan.
 
Tammikuun lopulla maksaneiden kortit lähti tilaukseen toisessa tai kolmannessa erässä eli tulevat vähän myöhemmin kuin ensimmäisen erän jo toimitetut kortit. Tarkkaa päivämäärää en osaa sanoa.
 
Back
Ylös