• Tervetuloa uudistetulle moottoripyora.org -foorumille! Onko ongelmia? Palautetta? kerätään tähän ketjuun kootusti asiat. Mikäli et pääse ketjuun kirjoittamaan, voit myös olla sähköpostilla yhteydessä. Teknisen tuen sähköposti löytyy yhteystiedot -sivulta. Mikäli et pääse kirjautumaan, yritä ensin salasanan palautusta.

Moottoripyora.org Soft Shell -takkien ennakkokysely

  • Keskustelun aloittaja Keskustelun aloittaja Petri12r
  • Aloituspäivä Aloituspäivä

Soft-Shell takkien ennakkokysely

  • Tilaan heti, kun vaan mahdollista.

    Ääniä: 145 77,1%
  • Eipä juurikaan kiinnosta.

    Ääniä: 43 22,9%

  • Ääniä yhteensä
    188
Tilanne
Keskustelu on suljettu.
Jos tosiaan moottoripyora.org -tekstin tilalle ainakin eteen vaihtuu MotOrg (saatan harkita vaikkei vaihtuisikaan) ja naisten mallin tilaus on mahdollista, niin kiinnostaa. Miesten versiota itselle en lähde tilaamaan. Onko nimimerkkiä mahdollista saada lisähintaan tuohon eteen? Ite sain samanlaisen takin työpaikalta joululahjaksi ja voin suositella. Todella hyvä takki!
 
Eikö nämä tunnukselliset kerhovermeet ole Paatero & kumpp. tappolistalla, koska nämä pelottaa kadunmiestä, -naista ja -mummoa niin vietävästi? Jättäisin siis väliin.
 
Jos tosiaan moottoripyora.org -tekstin tilalle ainakin eteen vaihtuu MotOrg

Toi ois parannus
 
kyllä kiinostaa:)

koko ehkä M


( en kyllä valitettavasti tilaa, jos ei pääse etukäteen sovittamaan )
 
Xl voi olla liian nafti, ehkä xxl. Ja painatukset kestää aina hetken, kun taas brodeeraus kestäisi käyttöä/pesua.
 
JMH sanoi:
Jos tosiaan moottoripyora.org -tekstin tilalle ainakin eteen vaihtuu MotOrg

Toi ois parannus

Eikö tässä ole kyse sivuston "mainostamisesta" eikä r.y:n?
 
Tilanne
Keskustelu on suljettu.
Back
Ylös