Follow along with the video below to see how to install our site as a web app on your home screen.
Huomio: This feature may not be available in some browsers.
No tuossa Saksa-auto on ruveenut kiinnostamaan, niin halpa lentäminen on herätellyt ajatusta joskos oikein itse ajamalla Saksastalentäminen on epärealistisen halpaa.
Niinpä niin, tulevaisuudessahan sitä ajellaan Suomessakin läpi vuoden, kun kelitkin sallii. Aaah..!Mitäs sitä nyt turhaan sen Saksan reissun kanssa hosumaan! Ootellaan noin sata vuotta ja meillä on samankaltainen ilmasto kuin siellä on nyt...![]()
![]()
Nyt on sulla kyllä ikivanhat aikataulutiedot! Ryanairin lento Franfurtiin on jo viime keväästä alkaen ollut perillä Hahnissa klo 17.50.No tuossa Saksa-auto on ruveenut kiinnostamaan, niin halpa lentäminen on herätellyt ajatusta joskos oikein itse ajamalla Saksastalentäminen on epärealistisen halpaa.Meinaan Tre - Frankfurt pääsee arkena 9.90e
Tosin perillä ollaan vasta 23:45 tms, mutta eipä ole lentokaan kallis![]()
![]()