Voi, kun tietäisit kuinka vähällä järjellä tätä maata johdetaan...Noita vilkkuja en vain silti ikinä ole oppinut aivan ymmärtämään.
Follow along with the video below to see how to install our site as a web app on your home screen.
Huomio: This feature may not be available in some browsers.
Voi, kun tietäisit kuinka vähällä järjellä tätä maata johdetaan...Noita vilkkuja en vain silti ikinä ole oppinut aivan ymmärtämään.
Pecha hyvä, se että pitää jostain ominaisuudesta, esim. naisessa, ei tarkoita, että nainen olisi kokonaisuudessaan ylivertainen. Jos tykkää suunnattoman suurista tiss*istä, niin usein joutuu varjopuolena hyväksymään myös sen, että per*e on iso ja reisissä on laardia.No, ehkä se sitten on jollekin niin sydämen asia, että "oman" merkin suunnittelu on joka suhteessa 100% täydellistä, eikä mitään virhearviointeja ole voinut tapahtua. Sovitaan sitten niin.
SE ON SIINÄ...napakymppi...BMW:ssä ehdottomasti parasta on se, että onnistuvat rakentamaan pyöriä, jotka jakavat mielipiteet ja poikkeavat massasta.
On nähtävästi niitä jotka tykkää ja paljon ja sitten meitä, joita kyseinen merkki ei todellakaan nappaa![]()
Mutta pääasiahan on, että on itse tyytyväinen pyöräänsä.
Joo samassa tunnistimessa on kai hälläri ja sytytyksen katkaisu jos on kyljellään yli tietyn astemäärän ja tietyn ajan.Vai on Harrikassa jopa kallistustunnistinkin, se olis kyllä jotain, mutta ei vois kyllä enää kehittää ajankuluksi arviointikykyään risteyksiin tullessa.
Mahtaako ny wingissä olla mitään parempaa ku harrikassa. Kiitos kuitenkin tästä myönnytyksetä.No sittenhän on edes yksi osa-alue jolla Wingi on parempi![]()
Älä huoli bemu-väellä on avara sydän, seinät leveellä ja katto korkealla!Edit: sori että tää on pemuosastolla...
Tuota noin... En ainakaan itse sisäistä tuota merkkiuskollisuusjuttua, eikä vilkkujen toteutus sinänsä vaikuta pyörämerkin valintaan.Noita vilkkuja en vain silti ikinä ole oppinut aivan ymmärtämään. Kyllä niiden kanssa pärjäsi ihan ok, mutta käytettävyydestä ne eivät kerää maksimipisteitä. Enkä myöskään aivan käsitä sitä, että ollaan niin fanaattisia jonkun merkin faneja, ettei kertakaikkiaan ole mahdollista myöntää niiden olevan pikkuisen monimutkaiset, vaikka se olisi miten loogisesti perusteltavissa, sekä (kaikille muille) täysin päivänselvä.
No, ehkä se sitten on jollekin niin sydämen asia, että "oman" merkin suunnittelu on joka suhteessa 100% täydellistä, eikä mitään virhearviointeja ole voinut tapahtua. Sovitaan sitten niin.
Ja tuskimpa tämä lähtökohtaisesti on edes sen tason asia, mistä kannattaa loppuviikkoa hakata päätänsä seinään. Ihan käyttökelpoisiahan molemmat systeemit ovat jo kauan sitten todistaneet olevansa, evoluutio nyt vaan näyttäisi karsivan toisen pois. En kuulu siihen joukkoon, joka jää niitä kaipaamaan.
Jos bemun vilkku systeemit tuntuvat hankalilta niin nyt olisi vielä hyvää aikaa ruveta harjoittelemaan->kun lähtee kävelylenkille niin laittaa purkan suuhun.Voi, kun tietäisit kuinka vähällä järjellä tätä maata johdetaan...Noita vilkkuja en vain silti ikinä ole oppinut aivan ymmärtämään.
Jepulis, se on niin, että kun kiertää mopolla puoli maapalloa, niin sitten voi palattuaan sanoa, että oma vilkku kullankallis.Olen ollut ymmärtävinäni, että nimerk. pecha on ajanut paljon moottoripyörillä, siis alan miehiä.
Käynyt jopa kaukanakin, moottoripyörällä?
En tuollaisella historialla viitsisi täällä jankata jostain helevetin vilkkusysteemistä.
Jos joku tuntuu fanaatikolta niin.....
Saatiinko me nyt sitten lopulta herran siunaus. Kiitos, kiitos, kiitos, kiitos...Mutta lienemme jo taittaneet ko. aiheesta peistä aivan riittämiin, joten ainakin omasta puolestani kukin ajelkoon ihan juuri sellaisilla vilkuilla kuin itse sattuu tykkäämään.
Ei taida pitää ihan paikkaansa. Vittuilepa jollekin että pitää yllä paskaa firmaa, tai mollaapa julkisesti kulttuurinrikastuttajia....Vastausta Jyk4:lle. ...On ja mielestäni Ei! (sillä Suomi on vapaa maa myös Sananvapaud....?)Vai onko Jyk4?![]()