Follow along with the video below to see how to install our site as a web app on your home screen.
Huomio: This feature may not be available in some browsers.
Tervetuloa uudistetulle moottoripyora.org -foorumille! Onko ongelmia? Palautetta? kerätään tähän ketjuun kootusti asiat. Mikäli et pääse ketjuun kirjoittamaan, voit myös olla sähköpostilla yhteydessä. Teknisen tuen sähköposti löytyy yhteystiedot -sivulta. Mikäli et pääse kirjautumaan, yritä ensin salasanan palautusta.
Käytät vanhentunutta selainta. Se ei välttämättä näytä tätä tai muita verkkosivustoja oikein. Sinun pitäisi päivittää tai käyttää vaihtoehtoista selainta.
Todella hyvä. Pukkasi minulle ykköseksi Guzzin Norgen. Tarkoittaa myös sitä, että olen tehnyt aikanani oikean valinnan omaan käyttötarpeeseeni. Tosin kun valitsee 2-sylinterisen ja kohtuullisella katteella olevan eurooppalaisen pyörän niin kaikki paskakasat suodattuu jo sillä pois.
Oma ajokkihan (K 1200 S) se sieltä ykköspaikalta löytyi, tai jos tarkkoja ollaan, niin K 1300 S. No, sen verran on omaa tullut laitettua, että tarvetta 100 cm3 lisäykseen ei taida ihan heti olla.
Seuraavana K 1300 GT, joka olikin harkinnassa pitkään. Hieno pyörä tuo GT mutta kun kulmikas muotoilu ei miellytä silmää, niin..
Kolmantena olisi ollut FJR, mutta se vaihtoehto meni kyllä metsään. Myös tässä se muotoilu ja yksi vaihde puuttuu.. Vai joko ne viimein on lisänneet sen kutosen (ja kahvalämppärit)?