Follow along with the video below to see how to install our site as a web app on your home screen.
Huomio: This feature may not be available in some browsers.

Muistanko ihan väärin sääntökirjan, että SuperStockissa pitäisi olla stock jarrut pyörässä?Nitrous sanoi:CBR600RR - Jarrut ei ole kaksiset vakiona.
ZX-6R - ihan hyvät jarrut
GSX-R600 - Jarrut vakiona taattua Suzuki-laatua, eli kyllä ne hidastaa, riittävästi puristaa.
675 Daytona: - hyvät jarrut
PrivateeR sanoi:Muistanko ihan väärin sääntökirjan, että SuperStockissa pitäisi olla stock jarrut pyörässä?

PrivateeR sanoi:Muistanko ihan väärin sääntökirjan, että SuperStockissa pitäisi olla stock jarrut pyörässä?
_MN_ sanoi:Lukeeko nämä säännöt jossain suomeksi, vai pitääkö sääli 5 englanilla arvata tulos![]()
Jaa no sitte.... Tokicon satulat riittää kuitenki varsin hyvin lukottamaan nakin ku siinä on Brembon pääsylkkä.Nitrous sanoi:Nykysääntöjen mukaan jarrupääsylkän saa vaihtaa, satuloita ei. Käytännössä kaikkien merkkien jarruista saa ihan riittävän hyvät vaihtamalla pääsylkän ja jarrupalat.
KawaJava sanoi:Mitä muita varteenotettavia vaihtoehtoja tohon pääsylkän päivitykseen olis ku Brembo?
KawaJava sanoi:Mitä muita varteenotettavia vaihtoehtoja tohon pääsylkän päivitykseen olis ku Brembo?
Tumppi sanoi:Brembon RCS taitaa olla se standardi, monella muullakin valmistajalla löytyy vastaavia tuotteita. Jos takataskua haluaa kaapia syvemmältä niin esimerkiksi http://www.isrbrakes.se/products/mastercylinders/ löytyy namia kansalle.