Follow along with the video below to see how to install our site as a web app on your home screen.
Huomio: This feature may not be available in some browsers.
Tervetuloa uudistetulle moottoripyora.org -foorumille! Onko ongelmia? Palautetta? kerätään tähän ketjuun kootusti asiat. Mikäli et pääse ketjuun kirjoittamaan, voit myös olla sähköpostilla yhteydessä. Teknisen tuen sähköposti löytyy yhteystiedot -sivulta. Mikäli et pääse kirjautumaan, yritä ensin salasanan palautusta.
Käytät vanhentunutta selainta. Se ei välttämättä näytä tätä tai muita verkkosivustoja oikein. Sinun pitäisi päivittää tai käyttää vaihtoehtoista selainta.
Lisäsin vaatimattoman kuva-albumin kotisivuilleni. Tarkoitus olisi kirjata hieman myös kokemuksia ja tarkempia tietoja noista hienovirityksistä jos aika sallii.
Nuo kamat kylläkin pystyisi itsekin tekemään, mutta tilasin kuitenkin Wunderlichiltä, koska tuntui siltä että aika ei riitä näpertämään. Nämä oli ne tärkeimmät jotka katsoin tarpeelliseksi (vrt. turhake) Takalaukun tuet sekä alusta olivat omaa tuotantoa. Ajovalossa on jo pari pientä kolhua joten lampunsuoja tulee piakkoin tyyliin: r1200gs.info sekin alunperin kotimaista suunnittelua.