• Tervetuloa uudistetulle moottoripyora.org -foorumille! Onko ongelmia? Palautetta? kerätään tähän ketjuun kootusti asiat. Mikäli et pääse ketjuun kirjoittamaan, voit myös olla sähköpostilla yhteydessä. Teknisen tuen sähköposti löytyy yhteystiedot -sivulta. Mikäli et pääse kirjautumaan, yritä ensin salasanan palautusta.

Kuvajahtiajelut, Turun seutu

  • Keskustelun aloittaja Keskustelun aloittaja Micsu
  • Aloituspäivä Aloituspäivä
Kiitos vinkistä
Kuparivuori Naantali
4GLaVa8.jpg


Uusi kohde
CtqZUiM.jpg
 
Viimeksi muokattu:
Tuon takana olevan talon nimi on muistaakseni Jääkukka.
Tuulisen päivän jälkeen oli sielua hellivää kurvailla tyynessä kesäillassa.
 
Oli niin kuuma kesä, että ajohommat jäi liian hikisenä puuhana kokolailla vähiin. Mutta pistetäänpä jahtijuttua nyt viimein eteenpäin. Poikani Jaksu ajelee viimeisiä hetkiä Yammu-kevarillaan. Vielä tämän syksyn aikana hän siirtyy tämän Ducatin kuljettajaksi. Kunhan saan kaasuttimien kuristuslevyt paikalleen ja Monsterin katsastettua uuteen ajoneuvoluokkaan.
Ja rastihan löytyy Aurajoen rannalta Vaakahuoneen vierestä!
 
Vaan missäpä tämmöinen vanhempien asuntovaunujen parkkipaikka lymyää? <a href="https://aijaa.com/R4km15" target="_blank"><img src="https://img.aijaa.com/t/00867/14618137.t.jpg"></a>
 
Back
Ylös