• Tervetuloa uudistetulle moottoripyora.org -foorumille! Onko ongelmia? Palautetta? kerätään tähän ketjuun kootusti asiat. Mikäli et pääse ketjuun kirjoittamaan, voit myös olla sähköpostilla yhteydessä. Teknisen tuen sähköposti löytyy yhteystiedot -sivulta. Mikäli et pääse kirjautumaan, yritä ensin salasanan palautusta.

Kuvajahtiajelut Oulun seutu

  • Keskustelun aloittaja Keskustelun aloittaja tsj
  • Aloituspäivä Aloituspäivä
Löytö:
640-6931.jpg


Ja seuraava helppo:
640-6950.jpg
 
toppilan voimalaitos googlemaps
_small.jpg

ja uus
vähä lähihistoriaa. tästä lähti ennen moottoripyöräilijöiden suosima mutkapätkä, kunnes vuonna 2008 risteystä siirrettiin
_small.jpg
 
Haettu. Kuvat tulee just. Ja jos tuo on siis Varjakan vierasvenesatamasta, niin hain saman veneen. Jos ei, niin sitten mulla on väärä ruuhi.

Tulee linkkeinä, kun on vähän kiirusta nyt. Pistelen myöhemmin ketjuun näkyville.



Uusi haettava

Haettu 1.

Haettu 2.

Haettu 3.

Pistin vähän useamman, kun tolla ruuhella on pieniä ongelmia näkyä. Ja kun vastaan tuli mopon valoja, niin en jäänyt kikkailemaan kuvatessa. Eipä toisaalta ollut järkkää mukanakaan.
 
Annetaanpa vinkiksi, että logo ei taida näkyä talon vierustalle, vaan vain sivulle tai kauemmaksi.
 
Uusi paikka on kyllä suurella todennäköisyydellä tiedossa, kunhan vaan kerkeisi joskus sen hakemaan.
 
Loistava rasti tuo Raatin stadikka. On se niin erilainen ja vaikeesti tunnistettava tolleen pimeessä, siitäkin huolimatta, että sen on nähnyt vaikka kuinka monasti päivällä ja pariin kertaan yölläkin.
 
Back
Ylös