DizzySpell
MotOrg ry jäsen
Follow along with the video below to see how to install our site as a web app on your home screen.
Huomio: This feature may not be available in some browsers.
Et sattunu bongaileen mitä pyöriä olivat?Kivasti pyöri äsken pyöriä rovion pääkallopaikan ympärillä![]()
Bongasitko "vakio hakijoita" ?Hep ! Pyörin hyörin en löytänyt piti lähtee kotiopäin![]()
Oli siellä yahamaa,suzukii,kawaa ,![]()
Hakeminen olis tosi nopeeta kun taitaa olla kaikki 2km matkaa tähän kohteeseen, mut sit pitäis keksiä se uusikin haettava paikka. Ja sit kun oon niin kivikautinen etten mobiilinetteile niin joku sen kuvan ehtis kuitenkin tänne ladata ennenkun pääsis taas kotiin koneen ääreen.Kyllähän se aina kannattaa lähteä liikkeelle, sillä mikä voisi olla kunnon kuvajahtia tärkeämpääMiks aina ne muutamat hassut jotka tietäisin tulee sellasiin aikoihin ettei voi/jaksa lähteä hakemaan.....![]()
Oliskohan ollut Tuomas_82Bongasitko "vakio hakijoita" ?Hep ! Pyörin hyörin en löytänyt piti lähtee kotiopäin![]()
Oli siellä yahamaa,suzukii,kawaa ,![]()
Rahoittaja...Siis sulhanen, morsian vai pappi?HäätKyllähän se aina kannattaa lähteä liikkeelle, sillä mikä voisi olla kunnon kuvajahtia tärkeämpääMiks aina ne muutamat hassut jotka tietäisin tulee sellasiin aikoihin ettei voi/jaksa lähteä hakemaan.....![]()
![]()
![]()
Siel on yksi virma...E: taidan olla myös hieman yksinkertainen koska toi vihje ei mulle auennut vaikka tiedän missä kohde on![]()
Samoja näkyi yks dukekin siellä ajeli, mut voipi olla et oli vaan ohi menossa.Hep ! Pyörin hyörin en löytänyt piti lähtee kotiopäin![]()
Oli siellä yahamaa,suzukii,kawaa ,![]()
Ota uusi kuva matkalta Kuusisaaren ja Lehtisaaren sillasta, mutta älä vihjaa siitä täällä kellekäänHakeminen olis tosi nopeeta kun taitaa olla kaikki 2km matkaa tähän kohteeseen, mut sit pitäis keksiä se uusikin haettava paikka. Ja sit kun oon niin kivikautinen etten mobiilinetteile niin joku sen kuvan ehtis kuitenkin tänne ladata ennenkun pääsis taas kotiin koneen ääreen.
Muuten ihan hyvä idea mut pitäis lähtee ihan liian kauas, linnuntietäkin tulee yli kymmenen kilsaaOta uusi kuva matkalta Kuusisaaren ja Lehtisaaren sillasta, mutta älä vihjaa siitä täällä kellekään![]()
Varo Kirsi lentäviä elukoita sielläMää nyt lähen hakeen ton pois vaikka pitäis olla jo petiin menossa, jos nukun aamulla pommiin syytän teitä kaikkia![]()
No johan tuossa tuo liikennemerkkikin oli isolla, joten tietää varoaVaro Kirsi lentäviä elukoita sielläMää nyt lähen hakeen ton pois vaikka pitäis olla jo petiin menossa, jos nukun aamulla pommiin syytän teitä kaikkia![]()
![]()
Taitaa jäädä Fågelin keikka aamulla sitten väliin.Mää nyt lähen hakeen ton pois vaikka pitäis olla jo petiin menossa, jos nukun aamulla pommiin syytän teitä kaikkia![]()