ootteko millä maksanu ostokset? ite tilasin visa electronilla mutta sieltä tuli mailia että täällä päässä pankki (nordea) pitää niitä rahoja jotenki kiini että ne ei saa niitä itelle. Soitin pankkiin ja pankissa tuumasivat että ei niitä kukaan pidättele. Outoa.
op:n electronilla maksoin ja katevaraus lähti tunnissa. Katoppas nettipankistasi, että sulla on kortissa netissämaksumahdollisuus käytössä.
Elikkäs mulla ainakin toimi moitteetta electron.
Juu oon käyny kattoon että ne ruksit on oikeassa paikassa. Soitin vielä nordeaan ja kyselin että missä mättää mutta ei sekään tienny ja se vielä katto ne mun asetukset että on oikeen. No nyt sain sovittua että maksan paypalin kautta ja ainakin nyt on lähteny rahat tilitä. Nyt vaan ootellaan tavaraa
Viikko melkeen meni tässä säheltäessä mutta toivottavasti nyt meni rahat perille ja oikea tavara saapuu.
Hyvä että onnistu. Eiköhän sieltä oikeet kamat tule.
Saitko seurantakoodia itelles? Mulle ei tullu seurantakoodia, eikä ne edes soittaneet ups:lta oli vaan jätetty paketti nojaamaan ovea vasten.
Mulle tuli tavarat kolmantena arkipäivänä siitä, kun Davidilta tuli sp: "lähetetty"