Zuikkeli sanoi:Noniin, sen verran kerkesin kotiutua että polttoaineet vaihdettu tankkiin (hieman näky tankinkorkin kautta ruostetäplää mutta ei ummessa). Lisäksi vaihtu samalla tulpat.
Sitten starttaamaan taas. Ryyppy täysillä ja kohtahan se jo heräs henkiin, kierrokset tonnissa josta lähti nouseen kahteen ja puoleentonniin. Annoin murista ryypyn kanssa mutta yhtään ei pystynyt ryyppyä löysään tai sammu, ja kaasutuksella ei muuta vaikutusta kuin sammuminen. Ryypyn kanssa eli jonkin aikaa ja lähti laskeen kierroksia kunnes ei taas käyntiin millään.
Onko tämä sitten aineen saannista eli saamattomuudesta vai mistä, startatessa välillä hörähtää mutta siinäpä se. Imukaulat näyttää terveiltä, ei murtumia silmin nähden. Toinen puola vaihdettu jossain kohtaa, näytti tuoreelta. Toinen taas lienee alkuperäistä mallia, sen verran oli ränsistyneen olonen ja värinen mutta kipinää tulee joka kynttilälle.
Oiskos se sitten kaasarit pöydälle ja atomeiksi seuraavaksi. Liotella osat puhtaaksi. Vaatinee varmaan tilata jostain päin vähintäänki kohokammion tiivisteen vaiko koko korjaus sarjan.
koko korjaus sarja ja koko kaasari ultrapesuun ja joka suutin irti ja rassaus kato nyt se ilman putsarikin samalla ettei sielä ole hiiren pesää
osta e bays:ta uus lukkosarja ei niistä vanhoista paskoista hyvää saa