Follow along with the video below to see how to install our site as a web app on your home screen.
Huomio: This feature may not be available in some browsers.
viuhvauh sanon minä. Pöntön mukana tulee db-killeri minkä kanssa pitäs saada äänet normiin. Kilpiteline nyt on pakko tehä et saa jonninjoutavat orkkismuovit h*lvettiin ja musta tuplakupla kruunaa pärränhieno on mustana. Taitaa olla pönttöjen hommaaminen turhaa, kun on äänenmittaukset vähän joka radalla nykyään. ei muuta kuin ajoa ja uutta kumia alle kun entinen antautuu..
kilpitelinekkin on ihan siisti noinkin, ja noin mustassa pyörässä tumma plexi menee jo överikis.
Vielä tulee aika jolloin kilpitelineen suurentaminen on muotia.Henk.koht. mielipide;
orkkiskilpiteline oli paljon paremman ja tasapainoisemman näköinen.
Onhan siellä sentään punainen tappokytkin!Upea laite on tuo uusi pikkugikseri. Semmoinen juttu vaan pistää silmään, että miksi punaiset vanneteipit, kun mitään muuta punaista ei pyörästä löydy. Itse ainakin ehkä kiillottaisin vanteen reunat, vaikka vähän työläämpi rojekti onkin. Mutta joka tapauksessa helevetin hieno pyörä.![]()
+1 mutta muutoin/siitä huolimatta siisti kuin sika pienenäHenk.koht. mielipide;
orkkiskilpiteline oli paljon paremman ja tasapainoisemman näköinen.
Mjaa, ois se busaki parempi ilman sitä lapioo roikkumas sieltä perästä.Ensimmäisessä kuvassa tyylikkäimpänä - se on se kokonaisuus. Ja tämä siis oma mielipide, eikä sitten palkoja nenään.
Komia on aina komia vaikkakin vain kolmevarttinen
![]()