Nitrous sanoi:Eihän tuo ole mistään muusta kuin rahasta kiinni... jos sitä vaikka pääsis tyrkkäämään koko kauden kilpaa.
Olipa mukava tarina ja video.
Tästä kun apinoi ajolinjoja ja koittaa niitä vielä toteuttaa, niin kierrosaikaa saa aika mukavasti tiputettua. Erittäin hienosti ajoitat mutkaan taiton ja saat ne apeksit napsittua. Ei mun kokemuksella ole kyllä mitään asiaa noin vakaisiin suorituksiin.
Lisäksi pyörä näytti toimivan moitteetta. Näytti jopa, että rata olisi tasainen

En tiedä loppuiko edellä olevilla kunto, kun viimeisellä kierroksella sait niin hyvin kiinni ja ne näytti tekevän virheitä, mutta sulla sitä ei ollut ajon perusteella havaittavissa. Lisäksi olisit ihan varmaan päässyt siitä kawasta ohi, jos ois ollut se yksi kierros enemmän.
Toivottavasti euroja rupee tulemaan tilille ja tarroja pyörään, niin pääset ajamaan koko kauden. Olipa äärettömän hauskan näköistä puuhaa!

