Follow along with the video below to see how to install our site as a web app on your home screen.
Huomio: This feature may not be available in some browsers.
Voi hyvinkin olla juu, mihin tuo maininta alkuperäisstongasta ehkä viittaisikin, ja siinä tapauksessa tuo olisi ymmärrettävää. Mutta toisaalta, tuokin yksilö on ameriikasta, jossa jopa sporttipyöriin tai ainakin st-pyöriin (esim. Triumph Daytona) saatetaan asentaa etukatteisiin tai niiden läpi isot mustakumiset highway pegit eli kolmannet jalkatapit, semmoiset jalat eteen -jalkatapit niinkuin kustomeissa, ynnä muuta mukavaa ja kaikenlaista huonosti istuvaa ja kiiltävää bling-blingiä.sanoi:Eikö kellään käynyt mielessä, että kyseessä voisi olla vaikka kuljettajan fysiologiasta johtuva muutos? Jospa pyörän omistajalla on vaikka erityisen lyhyet kädet? Sellaisiakin ihmisiä olen nähnyt ja heillekin soisin pyöräilyn riemun.
No tuosta tulee taas mieleen se Clint Eastwood -lausahdus, eli moisen kammotuksen tekijältä pitäisi poistaa perse.sanoi:Erikoinen näky oli myös Assenin pyöräparkissa jussina. Tais olla 999 johon rakennettu sivuvaunu. Aivan kaamee näky. Pitäis lailla kieltää tollanen rakentelu. Pitää kuva liittää kuhan jaksan.
Eipä liene omistajan "fysiologialle" vieläkään sopinut, ainakaan ajomäärästä päätellen. Täytyy siis tulla surkea ajoasento jos kyykkypyörästä vaan nostaa 20 cm:n risereilla tankoa. Karmea viritys.Eikö kellään käynyt mielessä, että kyseessä voisi olla vaikka kuljettajan fysiologiasta johtuva muutos? Jospa pyörän omistajalla on vaikka erityisen lyhyet kädet? Sellaisiakin ihmisiä olen nähnyt ja heillekin soisin pyöräilyn riemun.
Voinhan toki olla hakoteillä, mutta idea selvinnee?
Tuota noin.... Voisko ne kuitenkin olla kaatumatatit.sporttipyöriin tai ainakin st-pyöriin (esim. Triumph Daytona) saatetaan asentaa etukatteisiin tai niiden läpi isot mustakumiset highway pegit eli kolmannet jalkatapit
No vois toki olla juu, mutta kyllä ainakin nuo kaatumatatit kovasti jalkatapeilta näyttää. Kaitpa ne sitten ajaa kaatumatattienkin virkaa.Tuota noin.... Voisko ne kuitenkin olla kaatumatatit.sporttipyöriin tai ainakin st-pyöriin (esim. Triumph Daytona) saatetaan asentaa etukatteisiin tai niiden läpi isot mustakumiset highway pegit eli kolmannet jalkatapit
Voi luoja mitä touhua...tosi pervoa.No vois toki olla juu, mutta kyllä ainakin nuo kaatumatatit kovasti jalkatapeilta näyttää. Kaitpa ne sitten ajaa kaatumatattienkin virkaa.Tuota noin.... Voisko ne kuitenkin olla kaatumatatit.sporttipyöriin tai ainakin st-pyöriin (esim. Triumph Daytona) saatetaan asentaa etukatteisiin tai niiden läpi isot mustakumiset highway pegit eli kolmannet jalkatapit![]()