Follow along with the video below to see how to install our site as a web app on your home screen.
Huomio: This feature may not be available in some browsers.
Ja peräkin falskaa. No onneksi taulusta sentään näkyy, kuinka paljon on ajettu.löysä etupää on itelläs
Kyllä niillä muutkin ajaa, mutta keskustelua aiheesta on syytä välttää, koska Bemaristit kyllä "vetää herneen nenäänsä" aika helposti.Ehkä BMW on vain huomioinut heidän tuotteidensa ostajien ikärakenteen ja todennut tällaiset apukeinot tarpeellisiksi.![]()
Ja onhan se mukavaa ettei nämä viagran virkistämät 50-kymppiset uusiomotoristit tapa itseään heti alkuunsa niillä mopottimillaan..
Mitä tuohon Bmw-500 sarjan aktiiviohjaukseen tulee, niin onko se nykyään lisävarusteena vai vakiona vai onko se jo haudattu kokonaan.
En nimittäin ainakaan tätä omaani viime vuonna ostaessani muista moista lisävarustetta listassa nähneeni ja ilmeiseti autossa ei sellaista ole tai ainakaan sen olemassaoloa ei huomaa.
No ei sitä sitten vissiin minun autossani ole.Mitä tuohon Bmw-500 sarjan aktiiviohjaukseen tulee, niin onko se nykyään lisävarusteena vai vakiona vai onko se jo haudattu kokonaan.
En nimittäin ainakaan tätä omaani viime vuonna ostaessani muista moista lisävarustetta listassa nähneeni ja ilmeiseti autossa ei sellaista ole tai ainakaan sen olemassaoloa ei huomaa.
Sorry OT, mutta piti oikein tarkistaa, koska olisin kovasti ihmetellyt jos se olisi poistettu. Sen olemassaoloa autossa ei voi olla huomaamatta, sillä hiljaisessa nopeudessa auto kääntyy jo pienellä ratinliikkeellä kuin mikroauto.
Onhan se listalla, varuste 217, 1640 €.
Kuitenkin vain takatuuppareihin.