Käytät vanhentunutta selainta. Se ei välttämättä näytä tätä tai muita verkkosivustoja oikein. Sinun pitäisi päivittää tai käyttää vaihtoehtoista selainta.
poika laittoi itelleen t nine pure gs version. osto housut oli jalassa ja oulusta sattui löytymään hyllystä. niin päräytti mulle viime viikolla puhelun että voinko käyä hakeen pääsi ite vasta tänään noutamaan meiltä.
kerkesin töiden ohessa tahkoamaan viikossa n 300km mittariin ja täytyy sanoa että on hauskin pyörä millä ikinä olen ajanut.
tuo on aika perusnaku ajaa suoraa tietä mutta kun tulee mutkaa niin se oikeen huutaa kääntämään kahvaa ja nopeus karkaa äkkiä laittoman puolelle. pirun helppo kääntää ja kone aivan mahtava kiekkamittariahan ei ole mutta arvioisin että vetää n 2500rpm alkaen aivan mahtavasti.
tuo ei ole paras matkapyöräksi "ite vertaan RT malliin" mutta poikamiehelle kaupunkiin ja 300km päiväsiirtymille loistava laite. jos itsellä ei olisi "onneksi on" emäntää kuskattavana niin tuo olisi ehdottomasti minun valinta
tänään poika haki pyörän ja lähti sillä keskisuomeen parin stopin taktiikalla. oli kuulemma joka huoltiksella ollut ihmettelijöitä eli herättää kiinnostusta
tänään poika haki pyörän ja lähti sillä keskisuomeen parin stopin taktiikalla. oli kuulemma joka huoltiksella ollut ihmettelijöitä eli herättää kiinnostusta
Näyttävä peli, varmasti kerää huomiota. Itselle tuollaisen ongelma olisi äkkiä se, ettei sitä raaskisi käyttää, kun takaisin edustuskuntoon nysväämisessä olisi järjetön homma. Ja toisaalta kuitenkin tuosta gs-näkökulmasta sen kuuluisikin olla muutakin kuin asfalttia nähneen näköinen… Onneksi ei pinkka anna muutenkaan periksi niin ei tarvitse ratkaista dilemmaa.