Follow along with the video below to see how to install our site as a web app on your home screen.
Huomio: This feature may not be available in some browsers.
Tuuun jos ei sada.Korjatakseni tuota, oon sinkku ja aattelin tulla mukaan jos lähtö 13, ja sama paikka. Lopetin ton bissen juomisen ja siirryin ihan Vesi linjalle jo ajoissa. Kahvia en tietty juonut kun huomenna sitä on tarjolla ajoreitillä varmaan tosi paaaaaallllljonMiksi noin aikaisin? Ei taida olla toivoa, että olisin ajokunnossa 8 tunnin päästä![]()
Nää tapaamiset on selkeesti suunnattu vakaassa parisuhteessa eläville. Ei kukaan sinkkuihminen ole tuohon aikaa sunnuntaina ajokunnossaKoen itseni syrjityksi!![]()
13:00 siel vallikallion shellillä...sopii ...huomisen tärskyt edelleen vallikallion shelli 13.00.... nytJos vasta klo 13 ja samapaikka eli vallikallio, sopisiko se kaikillla.eiku huomiseen![]()
![]()
jäin itekki miettii et mitä sohin....siel oli kaks söpöö peuraa oletan et peuriiMitä sä piipu sohit sinne mettään siinä loppupätkällä? Vai oliks se taas joku ohitusmerkki?![]()
hyvä ideaLukitse emäntä huomennakin kyökkiin niin tullaan teille kahvilleMitäpä niistä munkeista... kotiin ku pääsi, oli oottamassa just leivottua omenapiirakkaa.Niinpä, ens kerralla voitais ottaa kai mukaan omat leivontavälineet ja kahvinkeitin.![]()
![]()
Minä myös tahtoisin mukaan aloittelijana. Eiköhän sitä letkassa aina sen verran tilaa ole...?Jos lisää hitaita aloittelijoita mahtuu joukkoon niin voisin yrittää tulla peränpitäjäksi sunnuntain ajolenkille.
reitin kestoahan ei kukaan tiedä etukäteenAamupäivää kaikille tasapuolisesti...![]()
Vieläkö ehtii ilimottautuva yks hyssyttelijä?
Koko ketjua en jaksanut lueskella läpi, mutta oletinko oikein, Vallikallion Shellillä 13 aikoihin, aikaisemminkin vois jo kahvistelun alotella.
Entä reitin kestosta onko kaaviluja, kun pitäs kaveri hakea kylästelemhän.
Jos ei ole vastaväitejä, niin yks iso ja ruma olis liittymässä letkhan sinisellä zetorilla...![]()
hienooNo niin... pienen aikataulujen uudelleen järjestelyiden jälkeen näyttää siltä, että eiköhän tässä ehdi--> siis mukana menossa.![]()
Reitille laskeskelin tuossa karttaohjelmalla pituutta suunnilleen saman verran kuin eilisellä lenkillä.
Theseus: pohojosen mies vailla suuntavaistoa ja karttojakaan ei omistaluulen theseus on helpottunu![]()
Theseus: pohojosen mies vailla suuntavaistoa ja karttojakaan ei omistaluulen theseus on helpottunu![]()
![]()