Follow along with the video below to see how to install our site as a web app on your home screen.
Huomio: This feature may not be available in some browsers.
Liput verkkokaupasta tai tästä ketjusta. Muutamia peruutuspaikkoja saattaa tulla myyntiin ilmoittautumisen yhteydessä jos tulee "no show"-tapauksia.Morjesta ! vieläkö ratapäiville mahtuu ja mistä onnistuu ilmottautuminen ?
Liput myyty Anulle.Ja täälläki myynnissä jäsenhintaset liput hitaaseen, joista lauantai koulutuksella. Yv:llä tavoittaa.
Korjaa Vidi se mopos.![]()
Luovutan työesteiden johdosta la ja su keskiryhmän liputuspaikat halukkaalle.
Myös majoituspaikkani eräässä mökissä vapautuisi tämän johdosta, sitä voi kysellä myös YV:llä. 37.5eur/ 2 yötä.
Aikalailla jonoajeluahan se tuohon suuntaan on perjantaisin ja sama homma sunnuntaina takaisin päin. Nykyisin ei taida kuitenkaan liikenne varsinaisesti stopata missään ellei ole poikkeuksellisen paljon autoja liikenteessä (juhannus), mutta ei siellä kovin reippaastikaan pääse laskemaan. Pahin ruuhka on Heinolan tuolla puolen kun moottoritie loppuu. Hyvä vaihtoehtoreitti on ajaa Kouvolan kautta Mikkeliin ja vasta Mikkelistä 5-tielle. Kilometrejä tulee karvan enemmän, mutta liikennettä on huomattavasti vähemmän.Tuossa työkaveri varoitteli, että Hesasta Lahteenpäin olis ruuhkaa noin perjantaisin? Kuinka paljon, eli onko riskinä stoppailu, vai vaan hidastelu?