Follow along with the video below to see how to install our site as a web app on your home screen.
Huomio: This feature may not be available in some browsers.
Tervetuloa uudistetulle moottoripyora.org -foorumille! Onko ongelmia? Palautetta? kerätään tähän ketjuun kootusti asiat. Mikäli et pääse ketjuun kirjoittamaan, voit myös olla sähköpostilla yhteydessä. Teknisen tuen sähköposti löytyy yhteystiedot -sivulta. Mikäli et pääse kirjautumaan, yritä ensin salasanan palautusta.
Käytät vanhentunutta selainta. Se ei välttämättä näytä tätä tai muita verkkosivustoja oikein. Sinun pitäisi päivittää tai käyttää vaihtoehtoista selainta.
joo,tuota ostinpa tänään -01 650 ds:n.entinen oli 535 virago.mutta,paljonko ds:llä ajaa kilometrejä,ennen kuin täytyy kääntää varatankin puolelle?niin ja classic mallin ostin.terv:sale,oulu
Itellä 1100 classic ollu reilun kuukauden. Eilen meni varatankille 250km kohdilla. Tosin tankatessa menovettä meni vielä 13l eli varatankille siirryttäessä oli tankissa jäljellä vielä noin 5l. Kolmesti oon ottanu tankin täyteen ja joka kerta kulutus on ollu alle 5l/100km mikä oli todella positiivinen yllätys. Pyöräs on isommat suuttimet ja vance & hines putket. säädätetty jo vuonna 2002.