• Tervetuloa uudistetulle moottoripyora.org -foorumille! Onko ongelmia? Palautetta? kerätään tähän ketjuun kootusti asiat. Mikäli et pääse ketjuun kirjoittamaan, voit myös olla sähköpostilla yhteydessä. Teknisen tuen sähköposti löytyy yhteystiedot -sivulta. Mikäli et pääse kirjautumaan, yritä ensin salasanan palautusta.

1200 RT Tuulilasi

  • Keskustelun aloittaja Keskustelun aloittaja mpe
  • Aloituspäivä Aloituspäivä
On tästä ollut aikasemminkin täällä juttua mut en jaksa kaivaa. Minkälaisia kokemuksia korkeammasta pleksistä? Olen ruvennut kaipaamaan vähän pelivaraa kun alkuperänen saa olla ylhäällä kokoajan. Tosin yläasennossa suoja on likipitäen riittävä mutta eihän muutamasta lisäsentistä haittaa olis... itte oon 181 pitkä!
 
Minulla on ZTechnikVStream tuulilasi jota voin suositella, matalampi malli,pituuteni on 183, RM Heino myy.
062802moto_prv.gif
 
Laitoin Wunderlichtin Marathon pleksin, on iso ja kaikki turbulenssit katosivat. Laadukasta tekoa, hellesäällä varmaan liiankin tehokas, mutta katsotaan kesällä sitten uudestaan.
 
"Minulla on ZTechnikVStream tuulilasi jota voin suositella"

Kompaan tätä. Toimii hyvin, kahden kesän jälkeen kirkas ja uuden veroinen, ei naarmuja, 17 tkm.
 
Back
Ylös