Käytät vanhentunutta selainta. Se ei välttämättä näytä tätä tai muita verkkosivustoja oikein. Sinun pitäisi päivittää tai käyttää vaihtoehtoista selainta.
Elikkäs pikkuveljen sm125s husse on nyt teillä tietymättömillä. Pyörä oli eilen 1.9 Turun impivaaran jalkapallohallin etuoven vieressä, ja tänään 2.9 kun aiottiin hakea pois, niin yllätys: eipä näkynyt pärrää missään. Jos on minkäännäköistä havaintoa, niin ilmoittaa saa. Rekkari EP-765
Olitko se sinä joka tulit tässä iltasella itäistä rantakatua pitkin ja morjestit "org morotuksen"? ja olitteko te kaksi pyörää jotka ensin ajoitte edelläni brinkhallissa ja pysähdyitte bussipysäkille ja ajoitte minun ja eukon perässä?
Tulit eilen noin puol yheksän aikoihin illalla vastaan about tuossa s-market majakkarannan kohdalla. Sain ensimmäisen org-tervehdyksen, itse tosin olin ajatuksissani ja moikkasin tavallisesti