Follow along with the video below to see how to install our site as a web app on your home screen.
Huomio: This feature may not be available in some browsers.
jees, pitää käyä sitte vantaan ja espoon liikkeistä kyseleesBike World:stä, oli joipa valmiiksi kasattu![]()
Toki Vantaalla on myös uusi sumekon rakennus, ite hain tiivisteitä sieltä muutama viikko sitten. Sieltä pitäis ainakin saada se ankanpystö jos ei BW:ssä ole.jees, pitää käyä sitte vantaan ja espoon liikkeistä kyseleesBike World:stä, oli joipa valmiiksi kasattu![]()
Mitä tiivisteitä? Mihin hintaan? Ihan vaan verrokiks kysyn vs cornwallkawasaki.Toki Vantaalla on myös uusi sumekon rakennus, ite hain tiivisteitä sieltä muutama viikko sitten. Sieltä pitäis ainakin saada se ankanpystö jos ei BW:ssä ole.
Öljynvaihtoon tiivisteitä, se mikä laitetaan öljypultin ja öljypohjan väliin. 65 senttiä kpl, kymmenen ostinMitä tiivisteitä? Mihin hintaan? Ihan vaan verrokiks kysyn vs cornwallkawasaki.Toki Vantaalla on myös uusi sumekon rakennus, ite hain tiivisteitä sieltä muutama viikko sitten. Sieltä pitäis ainakin saada se ankanpystö jos ei BW:ssä ole.
Löytyykö tämä huoltomanuaali täältä foorumilta jostain, koitin haulla nopeasti etsiä, mutta ei tärpännyt. Jos joku viitsii linkittää jos tietää mistä löytyy. KIITOS.Öljynvaihtoon tiivisteitä, se mikä laitetaan öljypultin ja öljypohjan väliin. 65 senttiä kpl, kymmenen ostinMitä tiivisteitä? Mihin hintaan? Ihan vaan verrokiks kysyn vs cornwallkawasaki.Toki Vantaalla on myös uusi sumekon rakennus, ite hain tiivisteitä sieltä muutama viikko sitten. Sieltä pitäis ainakin saada se ankanpystö jos ei BW:ssä ole.![]()
Saa nähä antoko ne oikeita kun pussin kyljessä lukee "ZX 900" ja osanumeron otin kyllä oikein tuosta 6R:n pdf manuaalin parts -osiosta![]()
Kawasaki ZX-6R '04 huoltomanuaalia etsit?Löytyykö tämä huoltomanuaali täältä foorumilta jostain, koitin haulla nopeasti etsiä, mutta ei tärpännyt. Jos joku viitsii linkittää jos tietää mistä löytyy. KIITOS.
Jeps, nimenomaan sitä. Unohtui mainita tuo vuosimalli edellisessä viestissä.Kawasaki ZX-6R '04 huoltomanuaalia etsit?Löytyykö tämä huoltomanuaali täältä foorumilta jostain, koitin haulla nopeasti etsiä, mutta ei tärpännyt. Jos joku viitsii linkittää jos tietää mistä löytyy. KIITOS.
Tervetuloa joukkoon! Nytten kun toi lumisade vaan loppuis ja tulis lämpöä niin pääsis taasIloiten ilmoittaudutaan Kawa-seurueeseen. Lauantaina hain -04 Ninjan. Sininen, Yoshimuran sliparilla ja Power Commanderilla varusteltuna. Helvetin hyväkuntoinen näkyis olevan. Toimistolla ei malttas enää istua asuntoja myymässä...![]()
Nyt on kausi avattu ja kesä tullutPitää käyttää irti niitä polttimoita pois paikaltaa hetken verra ja laittaa vanhat takas. Pitääpi purkaa mopoa vähäsen taas ja viedä katsastukseen, kun lumet sulaa/halvin vakuutus yhtiö löytyy![]()
Ite käytän Castrol gps, vaihdot 3k välein ja seisonnan alkaessa ja loppuessa öljyt vaihtoonÖljyistä jauhettu varmaa jossain, mut ei jaksa rullata läpi joka ketjua. Jos vaihtoehdoks ei oteta delvacia, niin mitä ootte laittanu? 24t huolto tehty 2t kilsaa sitte, mut talvi välissä, niin pakkohan ne on vaihtaa.
Minkätakia vaihtaa 3k välei? Kyl iha normi 6k riittää..Ite käytän Castrol gps, vaihdot 3k välein ja seisonnan alkaessa ja loppuessa öljyt vaihtoonÖljyistä jauhettu varmaa jossain, mut ei jaksa rullata läpi joka ketjua. Jos vaihtoehdoks ei oteta delvacia, niin mitä ootte laittanu? 24t huolto tehty 2t kilsaa sitte, mut talvi välissä, niin pakkohan ne on vaihtaa.![]()
Suodatin myös...