• Tervetuloa uudistetulle moottoripyora.org -foorumille! Onko ongelmia? Palautetta? kerätään tähän ketjuun kootusti asiat. Mikäli et pääse ketjuun kirjoittamaan, voit myös olla sähköpostilla yhteydessä. Teknisen tuen sähköposti löytyy yhteystiedot -sivulta. Mikäli et pääse kirjautumaan, yritä ensin salasanan palautusta.

XX:Minkä valmistajan tarakka

  • Keskustelun aloittaja Keskustelun aloittaja aspasane
  • Aloituspäivä Aloituspäivä
a) Kapan ja Givin laukut ovat käypäsiä tohon tarakkaan, luulisin. Näyttää nuo kiinnityshärpäkkeet olevan samanmoisen näköiset kuin omassa kapan telineessä.

b) Ei  
lookaround_orig.gif
 
Ainakin Givin boksit menee tohon, itsellä oli paikallaan sama häkkyrä ja päällä Givin Maxia. Lootaa löytyy uutena n. 200 -300 egeen. Siis kaupasta.
 
Ja jos haluat halvalla ostaa uutta niin Louis.de ja sieltä Motodetailin 44L laukku. Laukun valmistaja Kappa, laukun käyttöohjeetkin on Kapan tekemät ja hinta vain puolet "oikeasta" Kapan vastaavasta laukusta
biggrin.gif

On Monokey kiinnityksellä ja maksoi kk sitten tarjouksessa 59.95€ + rahti.
 
Back
Ylös