• Tervetuloa uudistetulle moottoripyora.org -foorumille! Onko ongelmia? Palautetta? kerätään tähän ketjuun kootusti asiat. Mikäli et pääse ketjuun kirjoittamaan, voit myös olla sähköpostilla yhteydessä. Teknisen tuen sähköposti löytyy yhteystiedot -sivulta. Mikäli et pääse kirjautumaan, yritä ensin salasanan palautusta.

Vilkut Louisilta

  • Keskustelun aloittaja Keskustelun aloittaja dachase
  • Aloituspäivä Aloituspäivä
Mites on, jos tilaa Louisilta vilkut, onkos tuolla sivuilla olevat hinnat kappale vai parihintoja?

withstupid.gif


Kun ei toi saksanmaan kieli taivu sitten sanaakaan....

talktohand.gif
 
Yleensä kappalehintoja, mutta onpa tuolla poikkeuksiakin (esim. . led-vilkkuja myydään paritellen).

Kulloisenkin mallin kohdalla voit vielä erikseen varmistaa nappaisemalla auki pdf-katalookisivun ("Katalogseite als PDF") ja jos sieltä löytyy "Preis pro Stück", ovat kappalehinnat ja "Paar" taas parihinnat.
 
Mites on, jos tilaa Louisilta vilkut, onkos tuolla sivuilla olevat hinnat kappale vai parihintoja?
Itse tilasin sieltä vilkut, ja hinta oli per kappale. Eikä ollut paljon - tarjouksessa 9,95e/kpl. Yllätyin todella positiivisesti, kun vilkut saapuivat. Luulin, että ne on jotku halpis muovivilkut, mutta runko on alumiinia.  
smile_org.gif


Tässä linkki: http://louis9.louis.de/katalog2004/pages/611.pdf
Nyt kun jälkeenpäin lukee tarkemmin tietoja vilkuista, niin kyllähän siinä lukee, että ne ovat alumiinia...  
withstupid.gif


Mielestäni nuo vilkut sopiin motskariin kuin motskariin, itse tilasin ER:ään lyhyempi vartiset kromin väriset vilkut eteen ja pitempi vartiset mustat vilkut taakse, ja kaveri tilasi mustat takavilkut Busaan.

Suosittelen!!  
biggrin.gif
 
Turuus on semmoinen liike kuin BikerPoint Hämeentie 35, P.02-2322231. Se myy Loius:in tuotteita. Frendi osti sieltä mulle Louis;in 30L. putki kassin ja hinta sama kuin saksassa. Kaikkea ei hyllys mut tilattavissa
062802jumpie_prv.gif
 
Back
Ylös