• Tervetuloa uudistetulle moottoripyora.org -foorumille! Onko ongelmia? Palautetta? kerätään tähän ketjuun kootusti asiat. Mikäli et pääse ketjuun kirjoittamaan, voit myös olla sähköpostilla yhteydessä. Teknisen tuen sähköposti löytyy yhteystiedot -sivulta. Mikäli et pääse kirjautumaan, yritä ensin salasanan palautusta.

Vetomies kotelolla?

  • Keskustelun aloittaja Keskustelun aloittaja wene
  • Aloituspäivä Aloituspäivä
Lisää kotiloennätyksiä
tounge.gif
 
kukin ajakoon niin lujaa kuin tykkää,mutta ne muksut ois kyl voinu jättää pois tolta reissulta....
yhdyn tähän. lapset voi jättää kotiin tai sit ajaa kunnolla! mut onhan siellä tietenkin muitakin tielläliikkujia..
nixweiss.gif
Jep. Ei tuo nopeus hirvitä näin äkkiseltään kun ei tiedä olosuhteita, mutta ei helvetti tarvitse neljä kakaraa kyydissä noin tehdä.

Jotenkin se on aina oma jalka paljon kevyempi kun on lapset kyydissä, joten en ymmärrä - en millään.

edit: kirovihreä
 
Tämän kesän "ennätys" vai oliko kovin tulos kautta aikain oli kun joku nuori sälli oli vetässyt celicalla 265 (tai 262) tutkaan. Mutta tämä nuori mies oli kyllä pysähtynytkin heti havaittuaan pysäytysmerkin ja kantoi vastuun teoistaan.

Olisi vain mukava tietää että mikä oli sanktio
nixweiss.gif
 
Back
Ylös