Follow along with the video below to see how to install our site as a web app on your home screen.
Huomio: This feature may not be available in some browsers.
Tervetuloa uudistetulle moottoripyora.org -foorumille! Onko ongelmia? Palautetta? kerätään tähän ketjuun kootusti asiat. Mikäli et pääse ketjuun kirjoittamaan, voit myös olla sähköpostilla yhteydessä. Teknisen tuen sähköposti löytyy yhteystiedot -sivulta. Mikäli et pääse kirjautumaan, yritä ensin salasanan palautusta.
Käytät vanhentunutta selainta. Se ei välttämättä näytä tätä tai muita verkkosivustoja oikein. Sinun pitäisi päivittää tai käyttää vaihtoehtoista selainta.
Oli aikomusta hakea Morini, erehdyin sitten koittaan superduken r-mallia, se oli sitten siinä Tässä oli kaikki perusjutut valmiina, ei tarvi ostaa kuin kaatumatatit.
Täytyy vielä sanoa, että jos ja kun seuraavan kerran hankin pyörää, valinta on varmaankin Moto Morini Corsaro. Oli ihan tajuttoman hieno pyörä sekin.
Hyvä valinta. Saattaa mennä pitkään ennenkuin löydät paremman, ellet sitten vaihda tyylilajia. Käy ihmeessä ulkoiluttamassa sitä radalla, siellä on hyvä totutella jarruihin, kallistuksiin ja avauksiin.