Käytät vanhentunutta selainta. Se ei välttämättä näytä tätä tai muita verkkosivustoja oikein. Sinun pitäisi päivittää tai käyttää vaihtoehtoista selainta.
Vakava turvallisuusongelma, liian hiljaiset moottoripyörät
No nää ainakin kuulee kaukaa.....Ihan saatanan kovat äänet omasta mielestä, hyöty on niiiiiiiiin pieni näissä pyörissä http://www.youtube.com/watch?v=6OzGndDD7XQMutta pää asia että kuulee
Siinä asematunnelissa meteliä tulee kyllä aika paljon muustakin... Siinä on kiva kävellä vieressä, kun letka busseja (ei Hayabusia) ja roska-autoja paahtaa ohi.
Tavallisen kaduntallaajan näkökulmasta kuitenkin tuo bussiletka on ns. normaalia meteliä, yksittäinen tunnelissa avaava motoristi on turhaa melusaastetta joka kiinnittää myös sitä huomion negatiivista puolta turhaan. Ääntä saa olla, paras kun kylkiäisenä terve järki missä sitä sitten käyttää.