Käytät vanhentunutta selainta. Se ei välttämättä näytä tätä tai muita verkkosivustoja oikein. Sinun pitäisi päivittää tai käyttää vaihtoehtoista selainta.
Kertokaa äkkiä miten lähtee Honda shadowin penkki irti!
600cc vuosimalli 1993. Sissybar:in neljä kiinnikemutteria on irti mutta penkki ei hievahdakkaan. Kai se nyt jollain irtoo. APUVA!!!!
Ei löydy lukkopesiä. Sen sijaan kun otti sissybarin pois niin syvältä penkkien välistä löytyi kuusiokolopultti. huh huh. toista tuntia siinä meni mutta nyt on laukut paikallaan ja sain kaiken takas kasaan jopa. olo on kuin asentajamestarilla... kunnes taas tarttee tehdä jotain muuta kuin tankata... sain muuten tiedon tuolta merkkikohtaisilta sivuilta. iso kiitos sinne ja tänne. oli joku muukin samaa pähkäillyt ja jo aikaisemmin kyselly ja asiantuntialta vastauksen saanut, jota sitten minäkin hyödynsin