Follow along with the video below to see how to install our site as a web app on your home screen.
Huomio: This feature may not be available in some browsers.
Tarkemmin ajatellen aika hyvä idea, kas kun ei tullut mieleenPienestä pullosta, jonka kaula mahtuu öljyreiästä sisään, pohja pois, niin siittä on hyvä kaataa läpi.
No mull on juurikin tällainen viritys. Tratissa on vielä pikku lenkki, josta se on hyvä tukea esim. mustekalan kumilenkillä ==> pysyy paikalla ja saa rauhassa kaadella !Tratti, elikkä suppilo ja sen päähän vielä taloyhtiön puutarhaletkusta anastettu pätkä. Onnistuu vähän kinkkisempäänkin reikään sohiminen.
Esim. Felix-ketsuppipullo on hyvä. Kaula on hyvin kapea.Pienestä pullosta, jonka kaula mahtuu öljyreiästä sisään, pohja pois, niin siittä on hyvä kaataa läpi.
tällainen juuri tarvitaan ainakin täällä, kun katteet on niin somasti edessä,Etolasta litran pehmeä muovipullo.. siihen korkki ja 15cm pätkä letkua.. puristelemalla öljyt koneeseen ja välillä antaa purnukan palautua että saa ilmaan.. helppoa kuin heinänteko eikä sotke..
Maksaa tosin noin 3e